Yeni yılın üçüncü ayına giriş yaparken vatandaşlar artan fiyatlar karşısında nakit ihtiyaçlarını tamamlayabilmek adına bankalara başvurmaya devam ediyor. Nakite ihtiyacı olanlara Akbank'tan yüzleri güldüren kampanya geldi. Bankalar müşterilerinin memnuniyetini sağlamak amacıyla birçok kampanya duyurusunda bulunmaya devam ederken Akbanklılar nakit ihtiyaçlarını 3 ay ertelemedi kredi ile kolaylıkla sağlayabilecek. 

Bankalar tarafından Mart ayı kampanyaları duyurulmaya devam ederken Akbank kampanyası dikkat çekti. Müşteriler nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bankaların kampanyalarına göz atmaya devam ederken Akbank tarafından yapılan kampanya duyurusunun detayları merak edildi. Kampanya kapsamında kredi çeken müşterilerin kredi ödemeleri 3 ay ertelenecek. 

AKBANK 3 AY ERTELEMELİ KREDİ KAMPANYASI

Akbank 3 ay ertelemeli kredi kampanyasında faiz oranları vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ederken Akbank faiz oranları hakkında ''Faiz oranları kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri skoru ve benzer nedenlerle müşteri özelinde değişebilmektedir.'' ifadelerini kullandı. Resmi internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu kampanya kapsamında detaylar ve daha fazlası merak konusu oldu. 

İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor İhtiyaç kredisi çekip faiz ödemeyin Akbank faizsiz 15.000 TL taksitli nakit avans veriyor

AKBANK 3 AY ERTELEMELİ KREDİ FAİZ ORANI

Azami vadenin kampanya kapsamında 50.000 TL ve altındaki tutarlarda 36 ay, 50.000 TL üzeri 100.000 TL ve altındaki tutarlarda 24 ay, 100.000 TL üzerindeki tutarlarda ise 12 ay olduğu belirtilirken Akbank tarafından resmi internet sitesi üzerinde yer alan kredi kampanyası şu ifadelerle duyuruldu;

  • 3 ay Ertelemeli kredilerimizi Şubelerimizden, Akbank Telefon Şubesi’nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil’den kullanabilirsiniz.
  • Erteleme dahil ihtiyaç kredilerinde azami vade; 50.000 TL ve altındaki tutarlarda 36 ay, 50.000 TL üzeri 100.000 TL ve altındaki tutarlarda 24 ay, 100.000 TL üzerindeki tutarlarda ise 12 aydır. Azami kredi vadesi belirlenirken, mevzuatta belirlenen sınırlamalar doğrultusunda müşterinin varsa mevcut kredilerinin bakiyesi de dikkate alınabileceğinden azami vadeler değişebilecektir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizinin tamamı tahsil edilir, normal taksit ödemeleri bir sonraki aydan itibaren başlar.
  • Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde 5’i kadar olup, bu tutar üzerinden ayrıca %10 oranında BSMV tahsil edilmektedir.
  • Banka uygun görmediği kredi başvurularını reddetme ve gerekli görülmesi halinde ek bilgi/belge isteme, kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
  • Kredimakbankta.com sayfasından T.C. vatandaşlık numarası ve güncel cep telefonu bilgisi girilerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunanların başvuru sonuçları sms ile iletilecektir. Akbank müşterisi olmayanların kredi kullanım işlemi şubede tamamlanır.
  • Şubeden Kredi kullandırımında istenilen belgeler:
  • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
  • Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.
  • Gelir Belgesi – Maaş bordrosu (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)
  • Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi **(Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)