Döviz kurları, altın piyasası, devam eden Rusya- Ukrayna savaşı, ABD’den gelen enflasyon ve faiz artırımı kararları, tedarik problemleri ve daha pek çok faktör çerçevesinde günden güne pahalılaşan gündelik hayat şartları, tüketicilerin kazançlarını resmen sıfırladı. Gündelik temel gereksinimlerini dahi karşılamak konusunda sıkıntıya düşen vatandaşlar, bir de sabit giderleri ile karşı karşıya kalınca bütçelerine destek arayışları içerisine girdiler. 

Geçtiğimiz senenin son çeyreğinden bu zaman birçok farklı değişken çerçevesinde günden güne pahalılaşan hayat şartları, her kesimden vatandaşın bütçesini direkt olarak etkisi altına aldı. Ekonomik olarak güçsüzleşen vatandaşlar konuya ilişkin bir çıkar yolu ararlarken bankaların yolunu tutmaya başladılar. Ancak faizlerin artmış olması ile yüzleşen ve bu sebep ile de çoğunluk ile bütçelerine uygun ödeme planlarına sahip olan ihtiyaç kredisi hizmetlerini bulamayan vatandaşlar, bu süreçte daha da büyük bir çıkmazın içerisine doğru sürüklendi.

Vatandaşların geçim dertlerine karşı sessizliğini bozan ve onlara uygun çerçevede ihtiyaç kredisi hizmeti sunacağını garanti eden QNB Finansbank, ekim ayı ile birlikte yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Banka hem yeni hem de mevcut müşterilerini kapsayan ihtiyaç kredisi kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI EKİM 2022

Clio fiyat listesi zamlandı! En ucuz sıfır araba 826.900 TL'ye fırladı Clio fiyat listesi zamlandı! En ucuz sıfır araba 826.900 TL'ye fırladı

nakde-sikisanlara-qnb-finansbanktan-dusuk-faizli-kredi-destegi-gunde-40-tlye-30-bin-tllik-naki (2)

Geliştirdiği avantajlı kampanyalar ve sunduğu kaliteli hizmetler ile bankacılık sektörünün aranan isimlerinden olan QNB Finansbank, nakit sıkışıklıkları günden güne artan tüketiciler için yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası geliştirmiş olduğunu duyurdu. Bu kapsamda ayrıntıları paylaşan banka, faiz oranını yüzde 1,74’e düşürdüğünü bildirdi. 

Yüzde 1,74’ten başlayan faiz oranı ile tüketicilere ihtiyaç kredisi hizmeti sunacağını belirten QNB Finansbank, kampanya kapsamında başvurulabilecek azami tutarın 150 bin TL, yararlanılabilecek azami vadenin ise 36 ay olduğunu ifade etti. 

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ AYRINTILARI

Şube, internet bankacılığı ve mobil uygulama aracılığı ile başvurulara açılmış olan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasının örnek hesaplama tablosu şu şekilde oluşturuldu:

  • Kredi tutarı: 30 bin TL
  • Vade: 36 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 1,74
  • Aylık taksit tutarı: 1.210,32 TL