Nakde ihtiyacı olanlar için kaçırılmayacak fırsat! Garanti Bankası faizsiz kredi veriyor: Son dönemlerde dünyada ve Türkiye'de yaşanan olaylardan dolayı birçok üründe zam üstüne zam yapılıyor. Birçok ürün ve hizmette yaşanan fiyat artışı karşısında vatandaşların alım gücü iyiden iyide düştü.

Clio fiyat listesi zamlandı! En ucuz sıfır araba 826.900 TL'ye fırladı Clio fiyat listesi zamlandı! En ucuz sıfır araba 826.900 TL'ye fırladı

Hal böyle olunca ihtiyaçlarını ertemek istemeyen vatandaşlar bankaların vermiş oldukları kredi fırsatlarını değerlendirmeye başladı. Garanti BBVA ise internet sitesi üzerinden 1 Mart tarihinde duyurmuş olduğu nakit avans fırsatını faizsiz avantajı ile sunuyor. Peki Garanti Bankasının duyurmuş olduğu faizsiz nakit avans fırsatının detayları neler?

FAİZSİZ 10 BİN TL NAKİT AVANS FIRSATI

Garanti Bankası bugün duyurmuş olduğu nakit avans fırsatının tüm detaylarını internet sitesi üzerinden vatandaşlar için sundu. Buna göre şubeye gitmeden bankanın müşterisi olup bireysel kredi kartı başvurusu yaparak başrunuz onaylandığında 10 bin TL'lik faizsiz nakit avans fırsatından yararlanabileceksiniz. Böylece 10 bin TL nakit avans fırsatını 6 aylık vade ile kullanabileceksiniz. 

Söz konusu kampanya 1 Mart tarihinde başlamış olmakla birlikte son başvuru tarihi ise 31 Mart tarihi olarak belirlenmiştir. Kampanyadan yararlanmak için müşetri olma süreci ise Granti BBVA Mobil ü zerinden tamamlanacaktır. 

Kampanya yalnızca Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden tamamlanacaktır. Kredi başvurusu yapılması gerekmektedir. Kampanyaya başvuru yapan kişiler tarafından söz konusu kredinin 30 Nisan tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. 

Garanti BBVA tarafından sunulan bu faizsiz nakit avans fırsatından yararlanmak için sizde Garanti BBVA Mobil üzerinden şubeye gitmeden banka müşterisi olabilir ve kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.