Gündelik hayatın pek çok alanına direkt olarak etki eden olumsuz ekonomik gelişmeler ve diğer alanlarda gözlenen dezavantajlı faktörler, uzun süredir pek çok hizmet başlığına ve hizmet ürününe yüksek oranlarda zamların yapılmasına sebep oldu. Gıdadan teknolojik ürünlere, emlaktan otomotive gündelik hayatta ihtiyaç duyulabilen her alana yansıyan yüksek oranlı zamlar, vatandaşları büyük bir geçim derdinin içerisine doğru sürükledi.

Geçtiğimiz senenin son çeyreğinden bu zaman sık sık zam haberleri ile muhatap alınan vatandaşlar, ellerinde bulunan nakitlerin tükenmesi sonucunda bütçelerini toparlayabilmek adına bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına yöneldi. Ancak zorlu ekonomik şartlar çerçevesinde kendilerince önlem alan bankaların faizleri yükseltmesi, vatandaşları banka kapılarından geri döndürdü.

Yılsonuna doğru yaklaşırken ceplerinde ki delik giderek daha da büyüyen vatandaşların mağduriyetlerini daha fazla görmezden gelmek istemeyen Akbank, ekim ayı için yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Bu kapsamda hem yeni hem de mevcut müşterilerine seslenen banka, kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

AKBANK’TAN TAKSİT ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

nakde-ihtiyaci-olanlar-dikkat-akbanktan-92-gun-taksit-ertelemeli-ihtiyac-kredisi-kampanyasi-mu (2)

Ülkemizin önde gelen özel bankalarından olan ve her dönemde olduğu gibi yeni dönemde de güncel şartlara karşı tüketicinin ve yatırımcının yanında yer alan Akbank, artan nakit ihtiyaçları karşısında mağduriyetleri de artan tüketiciler için yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası geliştirmiş olduğunu duyurdu. Banka, ilgili yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı. 

Akbank yüzde 1,99 başlangıç faizi ile duyurmuş olduğu yeni ihtiyaç kredisi kapsamında 36 ay vade ile 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi hizmeti sunacağını bildirdi. Banka, söz konusu kredi hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşların 24 ay vade karşılığında ödeyecekleri aylık taksit tutarını ise 5.583,56 TL olarak hesapladı. 

Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak Öğrencilere 11 bin 402 TL maaş bağlanacak

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU EKİM 2022

Akbank 3 ay taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasına bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı kanalı ve banka şubeleri aracılığı ile başvuru yapılabileceğini ifade etti.