Murat Göğebakan'a Hasta Yatağında İhaneti Yaşatan Eski Eşi Sema Bekmez Hayatını Kaybetti!

Merhum şarkıcı Murat Göğebakan'ın eski eşi Sema Bekmez şeker komasına girerek hayatını kaybetti. Türkiye'nin Murat Göğebakan sayesinde tanıdığı Sema Bekmez bu sabah saatlerinde hayatını kaybetti. Murat Göğebakan kanser tedavisi gördüğü sırada kendisini oldukça genç birisiyle aldatan Sema Bekmez yıllardır ünlü sanatçının hayranlarının tepkisine maruz kalıyordu.

GÜNDEM 06.11.2020 - 16:56 06.11.2020 - 16:56

Türkiye'nin bir dönemine damga vuran ve erken yaşta hayatını kaybeden ünlü şarkıcı Murat Göğebakan'ın eski eşi Sema Bekmez vefat etti. 51 yaşındaki Sema Bekmez'in bu sabah saatlerinde şeker komasına girerek hayatını kaybettiği bildirildi.

MURAT GÖĞEBAKAN'I HASTA YATAĞINDA ALDATMIŞTI

Sema Bekmez'i Türkiye Murat Göğebakan'ın eşi olarak tanımıştı. Ünlü sanatçı Murat Göğebakan kendisine kanser teşhisi konulduktan sonra hastanede tedavi altına alınmıştı. Bu süreçte eşi Sema Bekmez hastanede Murat Göğebakan'ın yanına hiç gitmezken o dönemin magazin basınına eğlenceden eğlenceye koşarken defalarca yakalanmıştı. Ayrıcs hastanede tedavi gören Murat Göğebakan canıyla uğraşırken eşi kendisini 20'li yaşlarda birisiyle aldatmıştı.

İhaneti çok acı bir şekilde yaşayan Murat Göğebakan sağlığına kavuşur kavuşmaz eşinden boşanmıştı. Yaşadıklarını bir türlü içine sindiremeyen Murat Göğebakan “Kalbim Yaralı” ismindeki şarkısını bu ihanet için seslendirmişti. Hala video paylaşım sitelerinde popüler olan şarkının altında yapılan yorumlarda ihanet eden Sema Bekmez'e büyük tepkiler veriliyor.

KANSERİ YENDİM İHANETE YENİLDİM!

Murat Göğebakan hayattayken yaşadığı ihaneti bir röportajında, “Milyonlarca insan ben canımla uğraşırken bana dua etti. On binlerce mektup bana ulaştı. Kanseri yendim ama ihanete yenildim.” sözleriyle ifade etmişti.

Murat Göğebakan'dan ayrıldıktan sonra menajerlik yapmaya başlayan Sema Bekmez'in ölüm haberini Esra Sönmezer sosyal medya üzerinden duyurdu.

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@