A101'de ürünlerde flaş indirim! A101'de ürünlerde flaş indirim!

Muhyiddin Arabi 2023 yılı için bazı kehanetlerde bulunmuştu! Deprem gerçekleşti! Sıradaki?: Muhyiddin İbnü'l-Arabî'nin 2023 öngörülerini Tarih araştırmacısı Ömer Faruk İspir açıkladı. İspir 2023 yılında çok zor şeylerin yaşanacağını söyeyerek "Şu an 1 muharrem 1444 yılındayız. 1 muharrem 1445 de yani 19 temmuz 2023 de çarşamba günü itibarıyla olması gerekenleri Muhyiddin İbnü'l-Arabî şöyle açıklıyor." dedi.

Muhyiddin İbnü'l-Arabî'nin 2023 kehanetleri

"Bu sene denizde balıklar azalır. Büyük depremler meydana gelir. Bu sene şehirlerde ışıklar azalır. Bunun hikmetini Allah bilir. Bu sene içinde hastalıklar sıkıntılar artar ve ölümler çoğalır. Dünyanın birçok noktasında ayaklanmalar olur. Bu sene savaşa çok uygun bir senedir. Sene içinde savaşlar haddinden fazla çoğalır ve üçüncü dünya savaşı çıkabilir."

Yine Muhyiddin İbnü'l-Arabî'ye göre bu yıl insanların kendine çekidüzen vermesi ve Allah'ın koyduğu kurallara göre yaşarsa Allah da onlara kolaylıklar verecektir diyerek bu kolaylıkları açıkladı.

"Süt yoğurt gibi hayvani gıdalar çoğalacaktır. Ekinlerin verimleri artacaktır. Bir çok yerlerden sular fışkıracaktır. Altın para çoğalacaktır. Bağlar düzelecektir Hayvan sürülerinde sayı artacaktır. Alım ve satış çoğalacaktır."