CHP'nin önemli isimlerinden olan ve son dönemde partisinden dışlandığı gerekçesiyle yeni bir parti kurmak adına Memleket Hareketi'ni başlatan Muharrem İnce Türkiye'yi adım adım dolaşmaya devam ediyor. Son olarak Düzce'ye bir ziyarette bulunan Muharrem İnce burada vatandaşlarla çeşitli görüşmeler yaptı. Esnafları ziyaret edip hal hatır soran Muharrem ince yolda karşılaştığı vatandaşlarla da siyaset gündemine dair sohbet etti.

SKANDALLARIN PARTİSİ CHP!

Muharrem İnce, Düzce ziyaretinde de CHP'ye eleştirilerini sıralamaktan geri durmadı. CHP'nin skandallar partisi haline dönüştüğünü söyleyen Muharrem İnce taciz iddiaları ve Muğla'da katledilen Pınar Gültekin'in babasının bir CHP milletvekili tarafından aranılarak davasını geri çekmesini istemesi iddiası hakkında konuşarak, “Ben CHP'yi skandallar partisi olarak kamuoyuna açıklamıştım. Bunların skandalları bitmiyor. Gerçi ben hafta bir skandal patlıyor dedim ama arkadaşlarımız skandal periyodunu 3 günde bire çıkardılar. Bu zihniyet Türkiye'ye ne vaat edebilir” dedi.

AK PARTİ İKTİDARINDAN MEMNUNLAR!

CHP'nin statükocu bir partiye dönüştüğünü söyleyen Muharrem İnce, “CHP'de öyle bir yönetim var ki iktidara gelmemek için mücadele ediyorlar. Amaçları kendi koltukları sağlam olsun yeter. Başka bir gayeleri yok. Seçim kazanacağız dediklerini hiç duydunuz mu? Bunlar AK Parti'nin iktidar olmasından çok memnunlar. Parti içerisinde kurdukları düzen yürüyor.” ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE'NİN EN DEMOKRATİK PARTİSİNİ KURACAĞIZ!

Memleket Hareketi ile alakalı olarak da bilgi veren Muharrem İnce, “Biz memleket hareketini iktidara gelmek için başlattık. Hedefimiz yüzde 50 +1'dir. Kimseye de güvenerek yola çıkmadık. Siyaset iddia işidir. İddiası olmayının memlekete hizmet gibi bir derdi olmaz. Vatandaş perişen olmuş ama muhalafetin derdi kişisel çıkarları. AK Parti bunlara ne kadar dua etse azdır. Onlar sayesinde 18 yıldır iktidarda istedikleri her şeyi yapabildiler. Biz buna dur demek için geliyoruz. Yakında Türkiye'nin en demokratik partisini de resmen kuracağız.” şeklinde konuştu.

isbilgisi.com