Ankara'da evinde ölü olarak bulunan Aleyna Çakır'ın neden öldüğüne dair araştırmalar devam diyor. Cinayetin baş şüphelisi olarak ise genç kızın eski erkek arkadaşı Ümitcan Uygun gösteriliyor. Dosdyayla alakalı olarak savcılık soruşturması devam ediyor. İstanbul Adli Tıp Kurumu'ndan bu cinayete dair raporun gelmesi bekleniyor.

MÜGE ANLI'YA ÖLÜM TEHDİTİ!

Aleyna Çakır dosyasını programında sık sık işleyen Müge Anlı ile alakalı olarak yeni bir gelişme yaşandı. Ümitcan Uygun'un Instagram hesabını hackleyen bir kullanıcı tüm mesajları ifşa etti. Paylaşılan mesajlar arasında ise Müge Anlı'yı ölümle tehdit eden mesaj dikkatlerden kaçmadı.

ONLARI DA ÖLDÜRECEĞİM!

Instagram hesabından bir başka kişiyle mesajlaşan Ümitcan Uygun'a konuştuğu kişinin, “Temize çıkarsın. Müge Anlı'yı her gün seyrediyorum. Manşetlere geçersin haklılığın ortaya çıkar.” dediği görüldü. Bu mesaja ise Ümitcan Uygun Müge Anlı'yı kastederek, “Onları da öldüreceğim” cevabını verdi.

ANNESİNİN ÖLÜMÜNDEN SORUMLU TUTUYOR

Ümitcan Uygun'un mesahlarında Müge Anlı ile alakalı çıkan bir başka detay ise annesinin intihar ederek ölmesinin sorumlusu olarak Müge Anlı'yı görmesi oldu. Ümitcan Çebi bir başka mesajlaşmada bu konuda “Ben annemin intikamını almadan durmam. Hesabını verecekler. Önce şu beladan kurtulayım.” dedi.

isbilgisi.com