Döviz kurlarında ve altın piyasasında yükselen grafiklerin ortaya çıkması, ücretleri bu piyasalar üzerinden hesaplanan hizmetlere ve hizmet ürünlerine yüksek oranlarda zamların yapılmasına sebep oldu. Bu durum birçok sektörün fiyat değişikliğine gitmesine yol açarken özellikle mobilya ve beyaz eşya alanında yaşanan fiyat değişimi, ağızları bir karış açıkta bıraktı. 

Bir süredir gündelik hayat şartlarının ekonomik anlamda giderek ağırlaşması, özellikle yeni bir ev kurmanın hayalini kuran çiftler ve yaşam alanlarında dekorasyon değişikliğine gitmeyi arzulayan diğer tüketiciler üzerinde büyük bir baskı oluşturdu. Bir evin olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alan mobilya ve beyaz eşya ürünlerine yansıyan yüksek oranlı zamlar, vatandaşların planlarının suya düşmesine sebep oldu. Ancak bir şekilde karşılanması gereken bu ihtiyaçlar, bankaların da kampanyalar düzenlemelerini sağladı. Bu alanda kampanya düzenleyen son banka ise Türkiye İş Bankası oldu. 

Senenin başından bu yana gıdadan giyime, dijital üründen kozmetiğe kadar pek çok farklı ürün kategorisi altında avantajlı kampanyalar geliştiren Türkiye İş Bankası, bu kez de mobilya ve beyaz eşya sektörüne ilişkin bir kampanya düzenlediğini açıkladı. Yeni kampanyasının yalnızca mevcut müşterileri için geçerli olduğunu belirten banka, ayrıntıları tüketiciler ile paylaştı. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN MOBİLYA VE BEYAZ EŞYA KAMPANYASI!

mobilya-ve-beyaz-esya-alisverisine-cikacak-olanlar-dikkat-maximum-kart-sahiplerine-faizsiz-tak (2)

Sektörün en deneyimli bankaları arasında bulunan Türkiye İş Bankası, yeni dönemde gelişen olumsuz ekonomik şartlar sebebi ile hemen hemen her alanda desteğe ihtiyaç duyan tüketiciler için yeni kampanyalar geliştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda mobilya ve beyaz eşya harcamaları için de yeni bir kampanya geliştirdiğini duyuran banka, kampanyanın ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı. 

Milyonlarca emekli bayram edecek Milyonlarca emekli bayram edecek

Türkiye İş Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş olan yeni kampanya haberine göre 31 Aralık tarihine kadar Maximum kartları ile tek seferde 2 bin TL ve üzeri tutarlarda mobilya ve beyaz eşya harcaması yapacak olan tüketicilere, 4 aya kadar faizsiz taksitlendirme avantajının sunulacağı bilgisi kaydedildi. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NIN MOBİLYA VE BEYAZ EŞYA KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye İş Bankası’nın yeni kampanyasına harcamayı gerçekleştirdikten sonra bankanın mobil uygulamasında bulunan “işlem taksitlendirme” kısmından katılım sağlanabilmektedir.