Milletvekili Aytun Çıray'dan Şok İddia: Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal İle Bakan Berat Albayrak Yumruklaştılar!

Hazine ve Maliye Bakanı berat Albayrak'ın istifasının ardından cevaplanması gereken sorular yanıtsız kalmayı sürdürürken İYİ Parti İzmir Milletvekili Aytun Çıray tarafından şok bir iddia sosyal medyadan paylaşıldı. Buna iddiaya göre Bakan Berat Albayrak ile Merkez Bankası Başkanı olarak görevlendirilen Naci Ağbal yumruklaştı.

GÜNDEM 09.11.2020 - 21:42 09.11.2020 - 21:42

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifasının ardından bazı detaylar gizemli bir halde kalmaya devam ediyor. Bakan Albayrak'ın istifa açıklaması kamuoyunu tatmin etmezken neden istifa ettiği konusunda kamuoyunu ikna edebilecek bir açıklama henüz yapılmadı.

BAKAN BERAT ALBAYRAK'IN İSTİFASI İLE ALAKALI ŞOK İDDİA!

Bakan Berat Albayrak'ın istifasının arkasındaki gerçek sebepler gizemini korurken İYİ Parti İzmir Milletvekili Aytun Çıray sosyal medya hesabından şok eden bir paylaşımda bulundu. Milletvekili Çıray'ın iddiasına göre Merkez Bankası Başkanı olarak görevlendirilen Naci Ağbal ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak önce tartıştılar ve ardından ise yumruklaştılar. Bunun üzerine de Bakan Albayrak istifa kararı aldı.

NACİ AĞBAL İLE BERAT ALBAYRAK YUMRUKLAŞTI İDDİASI

Aytun Çıray sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bu bir devlet krizidir. Emin ve güvenilir kaynaktan bilgiler aldım. Dün Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Merkez Bankası rezervlerinin tükendiğini anlatır. Bunun üzerine Bakan Berat Albayrak aranarak aynı soru sorulur. Bakan Albayrak da teleş içerisinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanına gider ama görüşemez. Çıkışta ise Naci Ağbal ile karşılaşırlar. Bakan Albayrak ile Ağbal önce tartışmaya başlarlar. Ardından ise bu tartışma karşılıklı olarak yumruklamaya dönüşür.” dedi.

Milletvekili Aytun Çıray tarafından ortaya atılan iddia bomba etkisi yaratırken taraflar konu hakkında şu ana kadar herhangi bir yalanlama yayınlamadılar.

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@