Alışverişlerinden kazandıkları yine ileriki alışverişlerinde kullanabilen müşteriler ayrıca sadakat programı çerçevesinde özel ödüller veya sürprizler kazanabiliyor.

Migros Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Migros kart sahibi olmak üzere başvuru yapmak için müşteriler Money internet sitesi üzerinden Money club kart başvurusu yapabiliyorlar. Burada müşterinin girilen cep telefonu numarası ile telefonu gelen bir mesaj sonrası kimlik bilgileri hızlı bir şekilde doğrulanıyor ve müşteri hemen Money club kart sahibi olabiliyor.

Bonus Money club kart almak için ise garanti bankası internet sitesi veya yine Money kart internet sitesi üzerinden başvuru yapılabiliyor. Ancak bonus Money club kart başvuruları Garanti Bankası tarafından değerlendiriliyor ve başvuran kişilere şayet uygun bulunurlarsa kişisel limitleri dahilinde bonus Money club kart kredi kartı veriliyor.

Benzer şekilde özellikle bebek sahibi aileler isterlerse bebe Money club kart alabiliyor. Bu kart özellikle bebek malzemesi alışverişlerinde ilave puan kazanma şansı veriyor.

Migros Kart Nasıl Alınır?

Migros kartı teslim almak için internetten başvuru yaptıktan sonra Money club kart mağazalara gidip Migros kart talebinde bulunabilir ve kartların alabilirler. Diğer yandan Money club kart bonus özellikli kredi kartı ile alınacaksa bu durumda bu kart kredi kartı olduğu için tamamen Garanti bankasının kredi kartı gönderim ve ulaştırma kuralları çerçevesinde alınabiliyor.

Diğer yandan internete hiç girmeden Money club kart Migros kasalarından 1,5 TL karşılığında alınıp kullanılabiliyor. Alınan bu kartlar müşteriler tarafından internet üzerinden veya telefonla aktive edilebiliyor.

Migros Kart Bakiyesi Nasıl Sorgulanır?

Migros kart içindeki bakiye puanların sorgulaması yapmak için müşteriler aşağıdaki yolları kullanabilir:

  • Müşteriler kasaya geldiklerinde isterlerse işlem öncesi veya isterlerse işlem sonrasında Money club kart bakiyelerini öğrenebilirler.
  • Ayrıca kasalardan alışveriş sonrası alınan fişlerde müşterinin Money club kart bakiyesi yer alıyor.
  • Müşteriler money club kart internet sitesinden bakiyelerini kontrol edebilirler.

Migros Kart İle Nasıl Puan Kazanılır?

Migros kart kullanarak puan kazanmak için Migros son derece etkin bir sadakat programı ve kampanya programı kullanmaktadır. Özellikle Migros en çok tüketilen ürünlerde belirli ürün gruplarında ilave money club kart indirimleri ile kat kullanımını ve marketten alışveriş yapmayı cazip hale getirmektedir. Diğer yandan mağaza özellikle Migros markalı ürünlerde genellikle daha fazla money club kart indirimi yapmakta ve müşterilerini daha fazla oranda Migros markalı ürün almaya teşvik etmektedir. Migros’un başka bir avantajı ise kazanılan puanların sadece market alışverişlerinden değil akaryakıt harcamalarından da kazanılabilmesidir.

Migros Kart Avantajları Nedir?

Migros kartın müşterilerine sunduğu önemli imkânlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Money club kart müşterileri sadece kart sahiplerinin yararlandığı binlerce kampanya ve indirimden yararlanabilir.
  • Money club kart sahipleri kazandıkları indirimlerin yanında ilave money puanlar kazanarak bu puanları alışverişlerinde kullanır.
  • Pozitif Money club kart sahipleri kazandıkları puanları sadece Migros’ta değil aynı zamanda Petrol Ofisi akaryakıt alımlarında da kullanabilir.
  • Migros kart sahipleri kampanyalardan her zaman önceden haberdar edilir ve özellikle sınırlı stok gelen dayanıklı tüketim malı grubundaki ürünlerde ürünler tükenmeden mağazalardan satın alma yapabilir.

isbilgisi.com