Türkiye’nin önde gelen perakende market zincirlerinden Migros, son dönemde indirim kampanyalarıyla adından sık sık söz ettiriyor. Özellikle hızla yükselen ayçiçek yağı fiyatları sonrasında vatandaşlar bütçesine göre alışveriş yapmaya daha fazla dikkat ediyor. Bu dönemde ayçiçek yağı fiyatlarında gerileme devam ederken Migros indirimde sınır tanımıyor. Geçtiğimiz haftalarda ayçiçek yağı fiyatlarında indirim yapan Migros bu hafta bir kez daha indirim yapmasıyla vatandaşları şaşırtmayı başardı. 

Migros Ayçiçek Yağı Fiyatlarında İndirim 

Özellikle geçtiğimiz aylarda ayçiçek yağı stoklarında yaşanan kriz sonrasında fiyatlarda çok ciddi sıçramalar görülmüştü. Bu dönemde vatandaşlar en uygun ayçiçek yağını satın almak için zincir marketleri dört dönmüş ve kampanyaları takip etmeye başlamıştı. Daha sonra bir miktar gerileme yaşanan ayçiçek yağı fiyatlarında bu sefer indirim yarışı başladı. Türkiye’nin önde gelen perakende market zincirlerinden Migros, ayçiçek yağı fiyatlarında indirim kampanyasında sınır tanımıyor. Geçtiğimiz hafta en çok satan ayçiçek yağı markalarında indirim yaptığını duyuran Migros bu hafta bir indirim kampanyası daha başlattı.

Migros Ayçiçek Yağı Fiyatları Ne Kadar?

Faturalarda yeni nesil ödeme sistemine geçiliyor! Faturalarda yeni nesil ödeme sistemine geçiliyor!

migros-indirimde-sinir-tanimiyor-aycicek-yagi-fiyatlari-kac-liraya-indi (2)

Migros market zincirinin Türkiye çapındaki tüm şubelerinde satılan ayçiçek yağında kaçırılmayacak indirim fırsatları sunuluyor. Dev marketin resmi web sitesinde yer alan ayçiçek yağı fiyat listesinde önde gelen markaların ürünlerinde indirimler başladı. Buna göre Kırlangıç marka ayçiçek yağı 1 litre fiyatı 39.90 TL, Kırlangıç ayçiçek yağı 2 litre fiyatı 77.90 TL oldu. Aynı markanın 4 litrelik Kırlangıç ayçiçek yağı fiyatı ise 144.90 TL’ye indi. 

Migros Ayçiçek Yağında İndirim Kampanyası

Geçen haftaki indirimlerin üzerine ayçiçek yağı çeşitlerinde bir kez daha indirim yapan Migros vatandaşların ilgi odağı haline geldi. Migros’ta ayçiçek yağı indirimleri sürüyor. Migros marka ayçiçek yağının 2 litre fiyatı 59.90 TL olurken Komili ayçiçek yağı 4 litre fiyatı 126.90 TL oldu. Migros’un bu kampanyası sonrasında 1,2 ve 4 litrelik ayçiçek yağı fiyatlarında yüzde 20 civarında indirimler yapıldı.