Ana Sayfa TEKNOLOJİ Messenger Yeniden Facebook’a Entegre Olacak

Messenger Yeniden Facebook’a Entegre Olacak

Messenger ve Facebook tekrardan birleşebilir.

21
0
Paylaş

Ortaya atılan yeni bilgilere göre Messenger uygulamasından Facebook ile birlikte kullanılmaya başlanacak. Facebook 5 yıl önce sohbet özelliğini Messenger uygulamasını aktif etmiş ve kullanıcıların beğenisine sunmuştu.

Elde edilen bilgilere göre iki uygulama tekrardan birleşecek konuyla alakalı uygulama araştırmacısı olan Jane Manchun Wong, açıklamalar yaptı ve Facebook ile Messenger’ı yeniden birleşeceğini aktardı. Jane Manchun Wong, Facebook uygulamasında bir Messenger butonu olacağını iddia etti ve söz konusu özelliğin ne zaman aktif edileceğini ise söylemedi. Facebook ise konuyla alakalı resmi bir açıklama yapmadı. Facebook son dönemde azalan popülerliğini bir şekilde geri kazanmak için yeni uygulamalar ve güncellemeler gerçekleştiriyor.

Facebook kurucusu Zuckerberg geçtiğimiz aylarda Facebook WhatsApp’ı Instagram uygulamalarını mesajlaşma özelliğini birleşeceği konusunda bazı açıklamalar yapmıştı. 3 ana uygulamanın tek bir çatı altında toplanması konusunda çalışmaların devam ettiğini söyleyen Mark Zuckerberg kısa süre içerisinde Facebook WhatsApp’a Instagram mesajlaşma sisteminin tek bir alana entegre edileceğini duyurmuştu ancak bununla alakalı da resmi bir açıklama gelmedi.

Önümüzdeki haftalarda hem Facebook ile Messenger’ı birlikteliği hem de WhatsApp Instagram ve facebook’un mesajlaşma sistemi nasıl olacak belli olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here