Meral Akşener'den Çok Önemli İddia: Erken Seçim Çok Yakında!

İyi Parti lideri Meral Akşener katıldığı bir programda gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Yapmış olduğu açıklamalarda ise en çok erken seçim konusunda iddialı olması gündemde şimdiden konuşulmaya başlandı.

GÜNDEM 04.07.2020 - 11:21 04.07.2020 - 11:21

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yapmış olduğu son açıklamalarda gündemi derinden sarsacak bazı iddialarda bulundu. Bir süredir erken seçim konusunda çeşitli açıklamalar yapılıyor. Bu açıklamalarda hükümet cephesinden her defasında erken seçimin söz konusu olmadığına dair çeşitli açıklamalar geliyor. Bunun ardından Meral Akşener son yaptığı açıklamalarda ‘Erken seçim ihtimalinin yüksek olduğuna tüm kalbimle inanıyorum. Eminim ki şimdilerde Erdoğan’ın masasında görüşülen konulardan birisi de bu. Ekim Kasım gibi erken seçim yapılacağını düşünüyorum’ dedi.

Sosyal Medya Tartışması Hakkında Konuştu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan son açıklamalarda ‘sosyal medya kanallarının kontrol edilmesini ve hatta tamamen kapatılmasını istiyoruz’ demişti. Bunun ardından tartışmalar gündeme gelirken Akşener, ‘Sosyal medyanın Erdoğan tarafından keyfi şekilde kapatılması doğru değil. Sosyal medya bir özgürlük alanıdır. Esra Albayrak’ın doğumu üzerinden bir linç kampanyası başlatıldı. Bunun karşısındayız. Ancak aynı saldırıları ben de yaşadım. Eşimi aldattığım söylendi. Hepsini dava ettim ve hepsi beraat etti. Aynı tepki biz yaşarken geçerli değildi’ dedi.

Gündem hakkında yapmış olduğu çarpıcı açıklamalar son derece dikkat çekmişti. Bunun ardından yaptığı açıklamalarda en çok erken seçim konusunda yapmış olduğu iddialı açıklamalar dikkat çekmişti.  

isbilgisi.com

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@