Ana Sayfa GÜNDEM Mehmet Akif Alakurt Kadınlara Hakaret Eden Paylaşım Yaptı

Mehmet Akif Alakurt Kadınlara Hakaret Eden Paylaşım Yaptı

Mehmet Akif Alakurt oyuncu bırakmasının ardından tuhaf işler ve paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

11
0
Paylaş

Mehmet Akif Alakurt, kariyerinin zirvesindeyken hiç beklenmedik bir kararla oyunculuğu bırakmıştı. Eski oyuncu son zamanlarda yapmış olduğu paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor. Son paylaşımında ise Türk kadınına hakaret içeren bir paylaşımda bulundu. Türk kadınlarına hakaret ettiği bu sırada ise “Yolun başında bunları kulağınıza küpe edinç” açıklamasını yaptı.

Mehmet Akif Alakurt bir dönem ATV ekranlarında izleyicilerle buluşan Sıla dizisinde milyonlarca kişinin hayranlığını kazanmıştı. Yaptığı son paylaşımında ise Türk kadınlarını aşağılar nitelikte bir açıklamada bulundu.

Alakurt, Instagram hesabından Türk kadınlarına yönelik açıklama yaptığı sırada Türk kadınları nedir? Sorusuyla başlarken Türk kadınını çıkarlarını elde edene kadar mükemmel kadını oynamakta olan karşındakinin her fikrini onaylayan ve kendisinin de öyle düşündüğünü söyleyen sonrasında ise zaman geçtikçe aynı fikirde olduğu düşüncelerle alakası olmadığını esas olan çirkin yüzünü ise göstermeye başlayan kadına Türk kadını denildiğini açıkladı. Parantez için ise bunların yolun başındayken kulağa küpe olması gerektiğini açıkladı.

Mehmet Akif Alakurt’un Son Hali Şaşırttı

Mehmet Akif Alakurt oyunculuğu bırakmış olduğunu açıklamıştı. Oyuncu bunu kendi köşesinde paylaşırken neredeyse bütün zamanını da köpekleriyle beraber geçiriyor. Eski oyuncu sosyal medya hesabını da son derece etkin bir şekilde kullanıyor. Sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu haliyle hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı. Hayranları yaşanan değişimden sonra oyuncunun farklı sorunları olduğunu düşünmeye başlamıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here