Akaryakıt fiyatlarında, döviz kurlarında, altın piyasasında, tedarik alanlarında ve daha pek çok değişken altında sıralanan olumsuz gelişmeler, gündelik hayatta satın alınan hizmetlerin ve hizmet ürünlerinin tamamına yüksek oranlarda zamların yansımasına sebep oldu. Bu durum özellikle dar ve orta gelirli vatandaşları derinden etkilerken ihtiyaçların en uygun çerçevede karşılanabilmesi adına indirim kampanyalarının takip edilmesine de yol açtı. Özellikle e- ticaret platformları üzerinden düzenlenen kampanyalar, son dönemlerin en popüler arama başlıkları arasında yer aldı. 

Hayatımızda ki varlığını koruyan koronavirüs salgını, gözlendiği ilk yıl içerisinde öldürücülük oranı yüksek olduğu ve henüz aşıları bulunmadığı için kapanmalara sebep oldu. Bu durum tüketicilerin birçok alışkanlığını kökünden değiştirirken alışveriş başta olmak üzere tüm işlemlerin internet platformları üzerinden yapılmasına yol açtı. Virüs şu an kontrol altına alınmış olmasına rağmen online alışverişin tadına varan milyonlarca tüketici e- ticaret platformlarını yakından takip etmekten vazgeçmedi. Özellikle düzenledikleri kampanyalar ile vatandaşların bütçelerine yüksek oranda destek olan e- ticaret firmaları, kasım ayı içerisinde de dev bir kampanya düzenledi. 

Her sene olduğu gibi bu sene de “dev kasım indirimi” başlığı altında kendi bünyeleri dahilinde indirim kampanyaları düzenleyen e- ticaret siteleri, tüketicilerin yüzlerini güldürürken bir destek haberi de Türkiye İş Bankası’ndan geldi. Banka, bazı e- ticaret platformlarından yapılan harcamalar karşılığında TL hediyesi dağıtacağını belirtti. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI E- TİCARET KAMPANYASI!

Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı Dolar'ı olanlar buraya! Son 1,5 gününüz kaldı

maximum-karti-olanlar-dikkat-e-ticaret-harcamalariniza-bin-tl-hediye-edilecek-son-tarih-27-kas

Türkiye İş Bankası 27 Kasım tarihine kadar Hepsiburada, Çiçeksepeti, N11, Morhipo, Pazarama ve Trendyol platformları üzerinden tek seferde 5 bin TL ve üzeri tutarlarda harcama yapan müşterilerine 500 TL, toplamda ise bin TL tutarında indirim tanımlanacağını bildirdi.

TÜRKİYE İŞ BANKASI E- TİCARET KAMPANYASI BAŞVURUSU

Türkiye İş Bankası’nın e- ticaret kampanyasından yararlanabilmek için Maximum Mobil veya İşCep uygulamaları üzerinden kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.