Maximum Kart OPET İstasyonlarındaki Kampanyalar

Maximum Kart’ın Opet istasyonlarında yaptığı kampanyalar, 125 TL ve üzeri 4. Alışverişte 30 TL maksi puan verilmesini kapsamaktadır. Kampanya kapsamında verilecek 30 TL tutarındaki puan, sadece Maximum Mobil uygulaması ile verilmektedir. Mobil uygulamayı indirmeyen kullanıcılar için verilecek puan miktarı 25 TL’dir. Verilecek puanlar sadece Opet istasyonlarında harcanabilecektir. Kampanyaya katılmak için Maximum Kart’a kampanyayı tanımlamanız gerekmektedir. Kampanyaya 3 farklı şekilde katılım sağlanabilmektedir:

  • Maximum Mobil uygulamasına girerek kampanyalar menüsüne tıklayınız. Buradan katıl butonuna tıklayarak bu kampanyayı seçmeniz gerekmektedir.
  • SMS ile de katılım mümkündür. Bunun için OPET yazıp bir boşluk bırakarak kartın 6 hanesi yazılmalıdır. Ardından kayıtlı cep telefonu üzerinden 4402’ye SMS gönderilmelidir. Operatörün kendi tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
  • Maximum Kart resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapılabilir. Bunun için internet sitesine giriş yapıldıktan sonra kişilerin istedikleri kampanyayı seçerek Kampanyaya Katılın seçeneğini işaretlemesi gerekmektedir.

Bu şekilde yapılacak başvuru işleminden sonra puan toplanmaya başlanabilmektedir.

Maksimum Kart İstanbul Kart Yüklemesi Kampanyası

Maximum Kart kullanarak İstanbul karta para yüklemek, her 20 TL ve üzeri yüklemede 5 TL, toplamda 30 TL maxipuan kazan kazandırmaktadır. İstediğiniz zaman yapacağınız puan harcaması için katılım sağlaması yapmanız gerekir. Katılmak için yapmanız gereken, Maximum Mobil uygulamasına giriş yapmak ve Kampanyalar bölümüne tıklamaktır. Buradan İstanbul Kart Kampanyası penceresine girilmelidir. Kampanyaya Katıl seçeneği ile katılım sağlanmalıdır. Bu şekilde Maximum Kart özelliği olan kartlarla yapılacak yüklemelerde puan kazanılmaktadır.

Maximum Kart Digitürk Kampanyası

Digitürk alımını Maximum Kart ile yapmak, 1 yıl süre  ile kampanyadan yararlanmanızı sağlar. Bu sayede seçeceğiniz bir spor paketini 1 yıl süre ile kullanırken puan kazanırsınız. Spor paketini 1 yıl kullanmanız karşılığında 150 TL Maxipuan kazanılmaktadır. Eğer paketinizi değiştirmek isterseniz 75 TL Maxipuan kazanırsınız.

Maximum Kart Temasız Ödemelerde Maxipuan Kazanma

Maximum Kart ile yapılacak temassız alışverişler ile puan kazanılmaktadır. Bu kapsamda tek seferde yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL puan kazanırsınız. Puan kazanmak için 5 defa 50 TL tutarında alışveriş yapmanız gerekmektedir. toplamda en fazla 50 Maxipuan kazanırsınız. Kampanyaya katılım için Maximum Kart internet sitesini kullanabilirsiniz. Buradan katılmak istediğiniz kampanyayı seçerek Katıl butonuna tıklamanız yeterlidir.

Maximum Kart Restoranda İndirim Kampanyası

Maximum Kart ile restoran ödemelerinde %20 indirim yaptırabilirsiniz. Bunun için Numnum Watergarden Restoran’ı seçmeniz yeterlidir. Burada harcamalarınızı ödemek için Maximum Kart’ı kullanmak istediğinizde direkt olarak ödemeniz %20 indirimli olarak yapılır. İş Bankası bankamatik kartları ile İş Bankası’nın Maximum özellikli kartları kampanyada kullanılabilmektedir. Kampanyaya dahil olan kartlar arasında İş’te Üniversiteli kartı ve MercedesCard da sayılmaktadır. Ancak Maximum Kart özelliğine sahip olsa dahi ticari kredi kartları, bu indirimden yararlanamaz. Ayrıca aidatsız kartlar da indirim yapma özelliğine sahip değildir. İade ve iptal işlemleri sonrasında tekrar yapılan çekimler, kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılmak için herhangi bir işlem yapmaya gerek yoktur. SMS ya da web sitesi yoluyla herhangi bir katılım şartı aranmaz.

isbilgisi.com