Bankalar arasında kampanya ve fırsat ürün ve hizmet rekabeti gün geçtikçe hız kazanıyor. Bu kapsamda birçok banka, müşterilerine ve potansiyel müşterilerine avantajlı fırsatlarını duyurmaya devam ediyor. Bu bankalar arasında yer alan ve duyurduğu kampanyaları ile her dönemde dikkatleri çeken İş Bankası, Bankamatik kartı ile temassız ödemelere 150 TL hediye fırsatıyla dikkatleri çekti.

İş Bankası, Maximum üzerinden Bankamatik Kartı ile temassız ödemelere 150 TL MaxiPuan hediye ediyor. Kampanyaya katılarak alışverişlerinden kazanç sağlamak isteyen İş Bankası müşterileri kampanya detaylarını araştırıyor. İş Bankası’nın sunduğu kampanya hangi tarihlerde ve hangi şartlarda kazandırıyor? İşte detaylar…

KAMPANYAYA KATILIM YOLLARI

maximum-bankamatik-karti-ile-temassiz-odemelere-150-tl-hediye-kampanyasi-basladi (2)

İş Bankası, 1 - 31 Ekim 2022 tarihleri arasında temassız özellikli bireysel Bankamatik Kartı ile tek seferde ve farklı günlerde 150 TL ve üzeri her temassız ödeme işlemine 10 TL ve toplamda 150 TL MaxiPuan hediye ediyor. Katılım gerektiren kampanyaya katılmak isteyen İş Bankası müşterilerinin Maximum Mobil veya İşCep üzerinden “Kampanyalar” bölümüne gelerek ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklaması gerekiyor. Müşteriler alışverişlerinden önce veya sonra bu kampanyaya katılım sağlayabiliyor.

KAMPANYA DETAYLARI

İş Bankası’nın sunmuş olduğu bu kampanyaya temassız işlem yapma özelliği aktif olan Temassız Bireysel Bankamatik Kartları ve Temassız Maximum Genç Bankamatik Kartı sahipleri katılabiliyor. Söz konusu kartlar ile müşterilerin kampanya şartlarına uygun alışverişlerini de POS cihazları üzerinden tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirmeleri gerekiyor. Sigorta, vergi, prim, nakit, para yükleme, fatura ödeme işlemleri kampanyaya dahil edilmiyor.

Garanti Bankası 36 ay vade ile 50 bin TL ihtiyaç kredisi veriyor Garanti Bankası 36 ay vade ile 50 bin TL ihtiyaç kredisi veriyor

KAMPANYADA KAZANILAN MAXİPUAN HEDİYELERİ

İş Bankası’nın sunduğu kampanya dahilinde kazanılan MaxiPuan hediyeleri 8 Kasım 2022 tarihinde son kullanılan Bireysel Bankamatik Karta yükleniyor. Söz konusu MaxiPuan hediyeleri, 31 Aralık 2022 tarihine kadar kullanılabiliyor. Temassız özellikli Bankamatik Kartın temassız işlem üst limiti her bir ödemede 750 TL ile sınırlandırılıyor. Bu limite ulaştıktan sonra yeniden temassız ödeme yapmak isteyenlerin Bankamatik üzerinden herhangi bir işlem yapması veya kart şifresi kullanarak en az bir alışveriş yapması gerekiyor.