Ana Sayfa TEKNOLOJİ LG Müşterileri Hizmetlerden Memnun Değil

LG Müşterileri Hizmetlerden Memnun Değil

LG akıllı telefon pazarında gerilemeye devam ediyor. Yapılan güncelleme bir işe yaramadı.

16
0
Paylaş

Akıllı telefonlar konusunda uzun süredir sorunlar yaşamaya devam ediyor. Şirketin zorlu bir süreçten geçtiği ve bazı önlemler aldı öğrenirse de şu an için herhangi bir çözüm üretelim üretilmiş değil.

Akıllı telefon konusunda gerileme dönemine giden LG bunu değiştirmek için bazı yenilikler yapmıştı. Bazı yazılım güncellemelerini de beraberinde getiren elci şu an için çok başarılı olmadı. LG CEO’su Software Upgrade Center ile ilgili olarak satış sonrası desteğini elcinin en önemli alanlarından birisi olduğunu söyleyen CEO uzun ve güvenilir bir telefon döngüsü için her zaman çalışmaya devam ediyoruz açıklamalarını yapmıştı.

LG nin bu duyurusunda arkasından neredeyse 1 yıldan fazla süre geçti ancak elle tutulur bir değişiklik yaşanmadı. LG’ nin Software Upgrade Center’ı duyurmasının üzerinden Tam 370 gün geçti ancak sorunlar halen daha devam ediyor. LG’ nin Software Upgrade Center uygulaması da kullanıcılara tam anlamı ile hitap etmiyor. LG akıllı telefonlar bazında bir süre daha böyle gidebilir.

Akıllı telefon piyasasında Apple Samsung Wave ye gibi devlerle mücadele etmek isteyen LG son dönemde oldukça zorlu bir dönemden geçiyor. İlerleyen dönemde nasıl bir yol izleyecekler yeni açıklamalarla birlikte bizler de öğreneceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here