Son dönemlerde pek çok faktör çerçevesinde artan nakit ihtiyaçları, vatandaşları büyük bir geçim derdi içerisine sürükledi. Sabit giderlerinin yanı sıra gündelik hayat içerisinde ortaya çıkan masraflarını da karşılamak konusunda güçlük çeken vatandaşlar, bütçelerini ferahlatacak uygun banka kampanyalarını araştırmaya başladı. 

Bir süredir zorlu ekonomik şartlar ile mücadele etmeye çalışan ve bu kapsamda da bütçelerine destek arayışı içerisinde olan vatandaşlara, katılım bankalarının önde gelen isimlerinden olan Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan olumu cevap geldi. Banka, yeni müşterilerini kapsayan ihtiyaç finansmanı kampanyasının ayrıntılarını tüketiciler ile paylaştı. 

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI İHTİYkuveyt-turk-katilim-bankasindan-nakit-ihtiyaclarina-cozum-mobil-uygulamayi-indir-5-bin-tl-h (2)-1AÇ FİNANSMANI KAMPANYASI EKİM 2022

Sene başından bu yana pek çok farklı kategori altında avantajlı kart kampanyaları ve finansman hizmetleri geliştirmiş olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, enflasyon karşısında artan nakit ihtiyaçlarının en uygun şekilde karşılanabilmesi adına yeni bir ihtiyaç finansmanı kampanyası daha geliştirmiş olduğunu duyurdu. Yeni destek kampanyasının yalnızca yeni müşterilerini kapsadığını belirten katılım bankası, ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı. 

Kuveyt Türk Katılım Bankası 24 Ağustos 2022 tarihinden sonra banka müşterisi olmuş veya olacak olan tüketiciler için geliştirmiş olduğu yeni ihtiyaç finansmanı kampanyasının vade farksız olduğunu belirtti. Azami olarak 5 bin TL’ye kadar destek vereceğini ifade eden katılım bankası, 2 ay erteleme dönemi 10 ay ise vade imkanı olduğunu bildirdi. 

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI İHTİYAÇ FİNANSMANI KAMPANYASI BAŞVURUSU EKİM 2022

Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak! Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak!

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından geliştirilmiş olan azami 10 ay vadeli, 5 bin TL üst limitli yeni ihtiyaç finansmanı kampanyasından yararlanmak isteyen tüketicilerin, bankanın mobil uygulaması üzerinden müşteri olma sürecini tamamlamaları ve ardından da İhtiyaç Kart başvurusu yapmaları gerektiğini bildirdi. Banka, kart başvurusunun onaylanmasının ardından yine bankanın mobil uygulaması üzerinden finansman başvurusunda bulunulabileceğini ifade etti.