Türkiye'de televizyonculuk tarihinin rekorlarını kırmış fenomen dizi Kurtlar Vadisi'nin yıllar sonra Kurtlar Vadisi Kaos ile ekranlara geri döneceği büyük bir heyecan yaşattı. Bu iddianın güçlü şekilde yayılmasının ardından herkes dizinin yayınlanacağı söyleyen Show TV'den ve dizinin yapım şirketi Pana Film'den resmi bir açıklama yapılmasını beklediler. Kurtlar Vadisi hayranlarını üzecek haberi Show TV yönetimi açıkladı.

SHOW TV'DEN KURTLAR VADİSİ AÇIKLAMASI!

Diziler ile alakalı istihbaratı oldukça etkin olan gazeteci Birsen Altuntaş, Kurtlar Vadisi ile alakalı iddiaları Show TV yönetimine sorduğunu ifade ederek aldığı cevabı sosyal meydada paylaştı. Show TV'nin Kurtlar Vadisi'ne dair herhangi bir planı olmadığı böylelikle ortaya çıktı

Kurtlar Vadisi hayranlarını üzecek haberi paylaşan Birsen Altuntaş, “Show TV yönetiminden Kurtlar Vadisi Kaos dizisi için bih bir görüşme yapılmadığını öğrendim. Kanal yöneticileri yakın zamanda yayınlanmaya başlayacak tek yeni dizilerinin Kırmızı Kamyon olduğunu söylediler.” dedi.

PANA FİLM'DEN AÇIKLAMA YAPILACAK MI?

Kurtlar Vadisi Kaos filmine dair iddilarla büyük heyecan yaşayan dizinin hayranlarının umutları bu açıklamayla bir başka bahara kaldı. Kurtlar Vadisi'nin yapımcı firması Pana Film ise konu hakkında sessizliğini koruma devam ediyor.

isbilgisi.com