Türk televizyonlarında unutulmaz diziler arasında başı çeken ünlü yapım Kurtlar Vadisi'nden çok uzun bir süredir beklenen haber sonunda geldi. Yayınlandığı dönemlerde reytingleri alt üst eden fenomen dizinin çekimlerine kısa bir süre içerisinde yeniden başlanacağı iddia edildi.

KURTLAR VADİSİ YILLAR SONRA DÖNÜYOR!

Kurtlar Vadisi Kaos ismiyle güçlü bir senaryo ile 2021 yılına damga vurmaya hazırlanan dizinin başrolünden yien Polat Alemdar rolünde Necati Şaşmaz olacak. Necati Şaşmaz'a eşlik decek oyuncular ise eski ve yeni oyuncuların harmanlanmasıyla oluşacak. Ayrıca Kurtlar Vadisi Kaos'ta sürpriz oyunculara da yer verilecek.

SHOW TV'DE YAYINLANACAK!

Tekrar bölümleri bile zamam zaman reyting sıralamasına giren Kurtlar Vadisi'nin yeni filminin yapımcılığını yine Pana Fim üstlenecek. Kurtlar Vadisi Kaos'un yayınlanacağı kanal da belli oldu. Buna göre Kurtlar Vadisi yıllar sonra yeniden Show TV'ye geri dönüyor.

HASRET ŞUBAT AYINDA SONA ERECEK!

Kurtlar Vadisi Kaos'un ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı bir başka merak konusu olmaya devam ederken bu hususa da açıklık getirildi. Aynı iddiaya göre Kurtlar Vadisi Kaos Şubat ayından itibaren yayınlanmaya başlanacak. Kurtlar Vadisi Kaos'un tanıtımlarının gelecek haftadan itibaren Show TV'de yayınlanmaya başlanacağı bildirildi.

isbilgisi.com