Clio fiyat listesi zamlandı! En ucuz sıfır araba 826.900 TL'ye fırladı Clio fiyat listesi zamlandı! En ucuz sıfır araba 826.900 TL'ye fırladı

KURBAN BAYRAMINA ÖZEL KREDİ KAMPANYASI

Türkiye'de yer alan özel bankalardan birisi olan Garanti BBVA, yeni kampanyaları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Milyonlarca müşterisi olan bankadan Kurban Bayramı öncesi müjdeli haber geldi. Kredi konusunda anlaşma sağladığı Hangikredi platformuyla birlikte kampanya detayları paylaşıldı.

Bayram öncesinde başvuru yapan müşterilerine faizsiz kredi vereceğini duyuran Garanti BBVA şubelerinde yoğunluk oluştu. Kampanyadan yeni müşterilerin katılımı ile faydalanabileceği belirtilirken, kampanyanın başladığı da duyuruldu.

FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Kampanya dışında Garanti BBVA tarafından sunulan Kurban Bayramı kredisinde faiz oranı yüzde 3,29 olarak uygulanıyordu. Faizin uygulanması halinde 10 bin TL kredi için aylık ödeme tutarı 1914 TL seviyelerinde olurken, geri ödeme miktarı 11 bin 537 TL olarak biliniyor.

Fakat, Kurban Bayramı'na özel olarak faizsiz kredi kapsamında faiz oranı yüzde 0 olarak uygulanacak. Kredi kartı üzerinden nakit avans olarak sağlanacak kredi kapsamından faydalanmak için başvuru yapmanız gerekiyor.

Başvurular Garanti BBVA mobil uygulaması üzerinden yapılırken, şube ya da diğer yollardan başvurular kabul edilmiyor. Online olan başvurulardan mobil uygulama üzerinden kredi kartı başvurusu yaparak, nakit avans ile faizsiz Garanti Bankası kredisi kullanabilirsiniz.

1.000 TL HARCAMA SÖZÜNE EK 1.000 TL HEDİYE

Garanti BBVA tarafından anlaşmalı bir şekilde Hangikredi kapsamında kredi detayları duyuruldu. Mobil uygulama üzerinden müşteri olan vatandaşlara yüzde 0 faiz oranıyla 10.000 TL tutarında nakit avans verilecek. Ayriyeten halen devam eden Garanti BBVA kampanyasında 1.000 TL harcama yapanlara 1.000 TL bonus hediye veriliyor.

Faizsiz 10.000 TL nakit avans için verilen vade ise 6 ay kadar olduğu açıklandı. Paylaşılan detaylara göre aylık kredi ödeme tutarı 1.666 TL olarak hesaplanıyor.