Künye

Sitemiz ile ilgili her türlü, görüş, öneri ve düşünceleriniz için info@isbilgisi.com  mail adresini kullanabilirsiniz.


YAZILIM-TASARIM 

  Tümeva İsbilgisi.com Özel Tema


© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

isbilgisi.com’da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. isbilgisi.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, isbilgisi.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

isbilgisi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları isbilgisi.com'a aittir.

isbilgisi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar isbilgisi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. isbilgisi.com’da ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. isbilgisi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.