Kamu bankası olan Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasını açıkladı.  Acil nakit ihtiyacı olanlar için hazırlanan benzersiz kredi kampanyasında her vatandaşa özel kolay ödeme imkanları sunuluyor. Vakıfbank bu süreçte hazırladığı ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte anında kredi verecek. Nakit paraya ihtiyaç duyan herkes bankanın kapısını rahatlıkla çalabilecek.

Bankalar genellikle kredi notu düşük olan kişilerle bir sonraki nakit ihtiyaçlarında yeniden çalışmak istemiyorlar. Vatandaş ise acil nakit ihtiyaçları karşısında bankalardan olumsuz yanıt aldıkları zaman büyük hayal kırıklığına uğruyorlar. Vakıfbank 20 bin liraya kadar düşük faizli ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Vatandaşın ihtiyacına yönelik olarak verilen bu rakamların detaylarına bakıldığı zaman herkese sorgusuz sualsiz kredi verilmesi planlanıyor.

KREDİ SİCİLİ BOZUK OLANLARA VAKIFBANK MÜJDEYİ VERDİ!

2

Vakıfbank kefil, belge ya da kredi notu detaylarına bakmadan kredi vereceğini açıkladı. Vakıfbank tarafından sunulacak olan kredide daha önce bankalarla olumsuz deneyimleri olan ve yeniden kredi almakta çekinen vatandaşlar sorunsuz bir şekilde yararlanabilecekler.

Kredi faiz oranlarının da düşürülmesi ile birlikte vatandaş acil ihtiyaçları için rahat bir nefes alabilecekler. Özellikle bankaya gitmeye gerek kalmadan oturduğunuz yerden kredi alabilirsiniz. SMS ile yapacağınız kredi başvurusu sayesinde birkaç dakika içerisinde kredi başvurunuza yanıt alabilir, olumlu yanıt alınması halinde ise aynı gün içerisinde anında hesaplara para yatırılabilecek.

Kredi ile başvuru yapılması için kimlik numarası, aylık gelir tutarı ve kredi talebi 5724’e mesaj olarak atılabilir.

VAKIFBANK 7 FARKLI ÖDEME YOLU SUNUYOR

Banka tarafından sunulan kredinin ödeme yöntemleri de kişiye özel olarak değişebilecek. Vakıfbank tarafından yapılan açıklama sonrasında 7 farklı ödeme yöntemi belirlendi. Bu ödeme seçenekleri arasında eşit taksitler, artan taksitler, azalan taksitler, 3 ay ödeme erteleme, üç ayda bir ödeme ve balon taksit seçeneği ile kişiye özel olarak yapılabilecek.

Ödeme planı tamamen vatandaşın gelirine ve isteğine göre değişiklik gösterecek.