Kredi notu düşük olan vatandaşlara kredi veren bankaları sizler için araştırdık. Kredi notu düşük olup kredi almak isteyen birçok vatandaş araştırma yapmaktadır. Covid-19 salgının üzerimizdeki olumsuz ekonomik etkilerini azaltmak için birçok banka kredi kampanyaları başlattı. Fakat kredi notu düşük olan vatandaşlar bu kampanyalardan yararlanamamaktadır. Bazı bankalar var ki kredi notu düşük olan vatandaşa da kredi sunmaktadır. İşte o bankalar; Ziraat Bankası, Vakıf bankası ve Garanti Bankası 50.000 liraya kadar kredi hizmeti sunmaktadır.
Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi
Kredi notu düşük olan vatandaşa Ziraat Bankası'nın sunmuş olduğu kredi fırsatı; 18 yaşını doldurmuş olan yani 18 yaşından gün almış olan vatandaşlar için aranan şart çalışıyor olması gerekmektedir. Sigorta priminin yatırılıyor olması gerekmektedir. Başvurunuz için kimlik kartınızla birlikte şubelere uğrayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi alabilmek için Ziraat Bankası'nın resmi internet sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.
Vakıf Bank'ın Kredi notu düşük olan vatandaşa sunmuş olduğu kredi imkanı; kredi puanı düşük olan vatandaşa 60 ay vade ile geri ödeme fırsatı sunmaktadır. Aramış olduğu kriter ise 1 yıllık Sigorta priminin yatırılmış olmasıdır. Dilerseniz kimlik ve aylık gelir beyanınızla birlikte şubelere başvuru yapabilirsiniz.  Daha detaylı bilgi alabilmek için resmi internet sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.
Garanti BBVA kredi notu düşük olan vatandaşlar için sunmuş olduğu kredi fırsatı; Garanti BBVA’ nın aradığı kriter ise 3 aylık Sigorta priminin yatmış olması gerekmektedir. Kimlik kartımız ve gelir belgenizle birlikte Garanti şubelerine uğrayabilirsiniz 50.000 TL'ye kadar kredi fırsatı.