Kredi kartı ile İzmir Gediz elektrik faturaları ödemesi konusunda derlediğimiz bilgileri sizin için derledik. Kredi kartı ile İzmir Gediz elektrik fatura ödeme ve Manisa Gediz elektrik fatura ödeme işlemleri yapılabiliyor. Esas şirket adı Gediz elektrik olup kredi kartı ile ödemeler Gediz elektrik resmi internet sayfasından yapılabilir.

İnternet Üzerinden Kredi Kartı İle İzmir Gediz Elektrik Fatura Ödeme

Kredi kartıyla İzmir Gediz elektrik fatura ödemesi için izlenmesi gereken basamaklar şunlardır:

 • İlk önce Gediz elektrik resmi internet sitesine girilir.
 • Gediz elektrik web sitesinde ana sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Online işlemler ‘’ yazısı seçilir.
 • Ödeme yapmak isteyen kişi kendi durumuna göre ekrandaki seçenekler arasından ‘’Bireysel’’ ya da ‘’ Kurumsal’’ yazısı üzerine tıklar.
 • Ödeme yapmak isteyen kişi gerçek şahıs ise ‘’Bireysel’’ seçeneğine tıklayarak, ekranda istenen boşluğa TC kimlik numarasını girer.
 • Ödeme yapmak isteyen kişi tüzel kişi ise, ekrandaki ayrılmış boşluğa borç ödeyecek kişinin vergi kimlik numarası ile borcu ödeyecek yetkilinin TC kimlik numarası girişi yapılır.
 • Bu aşamalardan sonra Gediz elektrik web sitesi üzerindeki yönlendirmeler izlenerek kredi kartı ile İzmir Gediz elektrik fatura ödeme işlemi tamamlanır.

Kullanıcıların Gediz elektrik sitesine online yöntemle abone olmaları halinde kredi kartı ile yapılan ödemeye ait elektrik faturası abonenin e-posta adresine yollanır.

Anlaşmalı Bankalar Üzerinden Kredi Kartı İle İzmir Gediz Elektrik Fatura Ödeme   

İzmir Gediz elektrikle anlaşmalı bankalardan da kredi kartıyla fatura ödenebilir.   Gediz elektriğin anlaşmalı olduğu bankaların internet bankacılığı üzerinden, kredi kartı ile İzmir Gediz elektrik fatura ödeme işlemi yapılır. Bu amaçla bankalar tarafından önerilen 3 yöntem vardır. Bu yöntemler şunlardır:

 • Anlaşmalı bankanın mobil şubesi üzerinden borç ödemesi yapılabilir. Bu işlem için  internet şubesi üzerinden takip edilen basamaklar aynen takip edilir.
 • Gediz elektrikle anlaşması bulunan bir bankaya otomatik ödeme talimatı verilerek de kredi kartı ile borcun ödenmesi sağlanabilir.
 • Gediz elektrikle anlaşmalı bankaların internet şubeleri üzerinden kredi kartı ile fatura ödemesi yapılabilir.

Kredi Kartı İle İzmir Gediz Elektrik Fatura Ödeme İçin Anlaşmalı Bankalar

Kredi kartı ile İzmir Gediz elektrik fatura ödemesi için anlaşma yapılan bankalar ve kabul edilen kartlar şunlardır:

 • Akbank (Axess Card)
 • Denizbank (Bonus Card)
 • İş Bankası (Maximum Card)
 • Garanti Bankası (Bonus Card)
 • Yapı ve Kredi Bankası ( World Card)

İzmir Gediz Elektrik Taksitli Fatura Ödeme

İzmir Gediz elektrik aboneleri borçlarını taksitle ödeyebiliyorlar. Aboneler en son faturalarını ya da geçmiş faturalarına ait borçları Gediz elektrik internet sitesi üzerinden tek çekimde ödedikten sonra, ilgili bankaya telefon ederek borçlarının taksitlendirilmesini talep edebiliyorlar. Bankalar ile yapılan görüşme sonucunda bahse konu borçlar 2 ila 9 ay taksitle ödenebiliyor.

Gediz elektrik ile yukarıda sözü edilen bankalar ile yapılan anlaşmaya göre, aboneler Gediz elektriğe borçlarının tamamını ödeyerek elektrik kesintisi riskinden korunuyorlar. Bir anlamda elektrik şirketine hiçbir borçları kalmıyor. Banka üzerinden ödenen borcu da ilgili bankaya 2 ila 9 ay vade ile taksit taksit ödüyorlar.

Gediz Elektrik Müşteri İlişkileri Merkezinden Kredi Kartı ile İzmir Gediz Elektrik Fatura Ödeme

Gediz elektrik müşteri ilişkileri merkezine aboneler şahsen giderek kredi kartı ile ödeme yapabilir. Gediz elektriğe ait İzmir’de 46 adet müşteri ilişkileri merkezi yani elektrik faturası ödeme noktası vardır.

Kredi kartı ile İzmir Gediz elektrik fatura ödeme konusunda herhangi bir bilgi edinilmesi isteniyor ise, 444 4 186 numara üzerinden müşteri hizmetleri aranabilir.

isbilgisi.com