Türkiye'de son dönemlerde çok önemli ekonomik gelişmeler yaşanıyor. Merkez Bankası tarafından politika faizinde yapılan 200 baz puanlık artırımın ardından politika faizi yüzde 17'ye yükseldi. Buna bağlı olarak bankalar da kredi ürünlerinde uyguladıkları faizlerde yükselmeye gittiler. Bu bankalardan birisi de QNB Finansbank oldu.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Aylardır Türkiye'de en düşük faizli ihtiyaç krediis kampanyasını düzenleyen bankalar arasında yer alan QNB Finansbank bu özelliğini devam ettirse de yine de faiz yükseltti. İhtiyaç kredisi faizlerini aylık yüzde 1,41'e çıkaran banka müşterilere cazip fırsatlar sunmayı sürdürüyor. QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bu kredilerin geri ödemesini 3 ay erteleyebiliyorlar. Ayrıca esnek ödeme imkanları ile de oldukça kolay bir şekilde müşteriler kredilerini geri ödeyebiliyorlar.

QNB FİNANSBANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

QNB Finansbank'tan 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere 36 aya kadar vade imkanı tanınıyor. Bu müşteriler bankaya her ay 373 TL kredi ödemesi yapıyorlar. Vade sonunda ise bankaya ödenen toplam tutar 13.434 TL oluyor. Bu kredi için müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,41 kredi faizi uygulanıyor.

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bu kredi başvurularını bankanın tüm kanallarını kullanarak yapabiliyorlar. Banka şubeleri, mobil şube, internet şubesi, telefon bankacılığı ve SMS yolu ile kredi başvurusunda bulunulabiliyor.

isbilgisi.com