Kredi Alamayan Özel Sektör Çalışanlarına Müjde! Halkbank Yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyasını Duyurdu!

Türkiye'de yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarında ciddi bir yükseliş meydana geldi. Ancak bankaların ihtiyaç kredisi verirken müşterilerden talep ettikleri şartlar bazı vatandaşların kredi kullanmalarına engel oluyor. Özellikle özel sektör çalışanları bankalardan zor şartlarda ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Bu şekilde müşteri taleplerini değerlendiren Halkbank, Özel Sektör Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi kampanyasını başlattı. Halkbank ihtiyaç kredisi öze

KREDİ 27.11.2020 - 23:34 27.11.2020 - 23:34

Türkiye'de acil nakit ihtiyacı yaşayan vatandaşlar için bankalar kredi kampanyaları düzenlemeye devam ediyorlar. Ancak özel sektör çalışanları bankalardan ihtiyaç kredileri kullanırken zor şartlarla karşı karşıya kalıyorlar. Hatta çoğu zaman ihtiyaç kredisi başvuruları da reddediliyor. Bu yönde gelen müşteri taleplerini değerlendiren Halkbank aldığı son kararla Özel Sektör Çalışanları İhtiyaç Kredisi Kampanyasını başlattı.

ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ!

Özel sektör çalışanları Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak için avantajlı şartları elde etmektedirler. Bu kapsama giren müşteriler 36 ay vade seçeneği ile 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Bu kredilerdeise aylık yüzde 1,69 faiz uygulanıyor. Halkbank'ın sunduğu bir başka imkan ise tahsis ücretli veya tahsis ücretsiz kredi oluyor. Müşteriler tahsis ücretsiz kredi seçeneğini kullandıklarında krediler için uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1,74'e yükseliyor.

HALKBANK 100.000 TL ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Halkbank'ın özel sektör çalışanlarına özel olarak başlattığı kredi kampanyasından yararlanan müşteriler 36 ay vadeli 100.000 TL ihtiyaç kredisi kullandıklarında tahsis ücretli krediyi seçtiklerinde aylık yüzde 1,69 faizle karşılaşıyorlar. Bu kredi için müşterilerin her ay 3.940 TL kredi taksiti ödemeleri gerekiyor. Tahsis ücretsiz kredi kullanıldığında ise bu sefer aylık faiz oranı yüzde 1,74 oluyor. Bu durumda ise 36 ay vadeli 100.000 TL kredi için müşteriler aylık 3.978 TL kredi taksiti ödüyorlar.

ESNEK ÖDEME SEÇENEKLERİ!

Halkbank Özel Sektör Çalışanları İhtiyaç Kredisi ödeme seçenekleri şu şekilde açıklandı:

-Aylık eşit taksitli

-Azalan taksitli

-3 ayda bir eşit taksitli

-Artan taksitli

-Serbest ödemeli

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Halkbank'ın Özel Sektör Çalışanları İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında kredi kullanmak isteyen müşteriler başvuru işlemlerini SMS yoluyla yapabiliyorlar. Cep telefonlarının mesaj bölümüne “OZEL, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Kredi Tutarı” yazarak 3452'ye SMS göndererek başvuru yapabilirler. Ayrıca Halkbank şubelerinden de bu kredi için başvuru işlemi yapılmaktadır.

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@