2019 yılında 2020'ye dair öngörülerini açıklayan Astrolog Dinçer Güner koronavirüs salgınını o dönemden bilmişti. Bu tespiti ile ün yapan Dinçer Güner şimdi de 2021'de Türkiye'de ve dünyada yaşanacaklara dair öngörülerini açıkladı. Fatih Altaylı'nın Teke Tek programına çıkan Dünçer Güner birbirinden çarpıcı kehanetleri kamuoyuna duyurdu.

AŞI SAVAŞLARI YAŞANACAK

2021 yılının aslında çok zor geçmeyeceğini söyleyen Dinçer Güner, “2021 yılı çok enteresan olacak ama 2020 kadar zor geçmeyecek. Ancak siz meydana gelebilecek gelişmelere dair endişe yaşıyorsanız her dönem sizin için zor olur. 2021'de Ocak ve Şubat ayları ile Haziran ve Kasım ayları çok önemli olacak. Bu yıl gündemimizde aşı savaşları bulunacak. Sürekli koronavirüs aşısıyla alaklı çalışmalar yapılacak.” dedi.

EKONOMİDE NELER OLACAK?

Su, beslenme ve tarım krizleri çıkabileceğini söyleyen Dinçer Güner, “Su krizi, tarım krizi ve beslenme krizi 2021 yılında etkisini arttıracak. Hatta 2025'te su savaşları başlayacak. Bu nedenle acilen tarıma ve toprağa yatırım yapılması gerekiyor. 2021'de ekonomik dalgalanmalar yaşayacağız. Ancak bundan olumlu bir sonuç doğabilir. Dünya yeni bir ekonomik sisteme geçiş yapabilir. Bunun yanında Ocak ve Mart aylarında kripto paraların güvenirliliklerine dair çok önemli testler yapılabilir.” ifadelerini kullandı.

KORONAVİRÜS NE ZAMAN SONA ERECEK?

Koronavirüsün bitiş zamanı ile alakalı olara da öngörüsünü açıklayan Dünçer Güner, “2021 insanlığın teknolojik açıdan zirve yapacağı bir yıl olacak. Hatta uzayda yaşamak gibi bir konu üzerinde yıl sonunda önemli gelişmeler meydana gelecek. Koronavirüsün bitişi ile alakalı 14 Mayıs ile 28 Temmuz arasında önemli gelişmeler yaşanacak. Ancak bu anlamda asıl kurtuluş 29 Aralık 2021'de gerçekleşecek.” şeklinde konuştu.

ERKEN SEÇİM OLACAK MI?

Türkiye'de 2021'de bir erken seçim olup olmayacağı konusunda da konuşan Dinçer Güner, “Türkiye'de erken seçim gündemi özellikle Mayıs ve Haziran aylarında öne çıkabilir. Ancak erken seçim olur gibi bir görüntü yok. 2021 yılı vergi adına ciddi reformların yaşanacağı bir dönem olacak. Bu konudançok sert kararlar alınabilir. Vergi ve borsa alanında Türkiye'de kurallar yeniden yazılabilir.” dedi.

isbilgisi.com