Koronavirüs salgını tüm ülkede etkisini azaltsa da yine de bulaşıcı özelliklerini devam ettirip insanların sağlığını tehdit ediyor. Her gün 150 ve 200 arasında ölüme neden olan koronavirüs, yakaladığı kişileri oldukça zor durumda bırakıyor. Son olarak ünlü oyuncu ve sunucu Okan Karacan, koronavirüse yakalandığını duyurdu.

OKAN KARACAN HASTANEYE KALDIRILDI!

Okan Karacan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Sevgili dostlar, koronavirüs tedavisi olabilmem için hastaneye sevkedildim. Son 3 gündür evimde karantina altındaydım. Ancak durumum ağırlaşınca tedavime hastanede devam edilmesine karar verildi. Dualarınızı eksik etmeyin. Allah'ım beni çocuklarıma bağışlasın.” dedi.

Ünlü oyuncu Okan Karacan bu sabah hastaneye kaldırılarak yoğun bir koronavirüs tedavisine alındı. Solunum yollarında sıkıntı yaşayan ünlü oyuncu doktor gözetiminde tedavi edilecek. Ailesi ünlü oyuncuyu yalnız bırakmazken dostları da telefonla Okan Karacan'ın sağlık durumu hakkında ailesinden bilgi almaya çalışıyorlar.

VERDİĞİ  KİLOLAR AVANTAJI OLDU!

44 yaşındaki Okan Karacan 2016 yılında mide küçültme ameliyatı olmuş ve 60 kilo birden vermişti. Okan Karacan'ın verdiği kilolar koronavirüs tedavisinde ona fayda sağlayacağı bildirildi. Doktorlar obezite sorunu olan hastaların koronavirüsü ağır geçirdiklerini ifade ettiler.

isbilgisi.com