Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde dehşet veren bir olay meydana geldi. İddialara göre Geçitkale'de aile arasında meydana gelen tartışma 3 kişinin ölümüne neden oldu. Tüm KKTC'ye dehşet veren olay günün en önemli gündemi haline geldi.

14 YAŞINDAKİ ÇOCUK KATLİAM YAPTI!

Ailesiyle beraber yaşayan 14 yaşındaki Ç.Ç. ile anne ve babası arasında çıkan tartışma tam anlamıyla bir katliama dönüştü.iddialara göre Ç.Ç. bu tartışmanın ardından önce annesini ardından ise babasını silahla vurarak öldürdü. Anne ve babasının katili olan çocuk aynı silahla intihar ederek hayatına son verdi.

POLİS SORUŞTURMAYA BAŞLADI!

Mağusa Polis Müdürlüğü'ne bağlı ekipler olayın gerçekleştiği evde inceleme yaptıktan sonra ailenin bir diğer çocuğu olan 18 yaşındaki E.Ç.'yi sorguya aldı. Cinayetlerin kim tarafından işlendiğini kapsamlı olarak soruşturan polisler Ç.Ç. hakkındaki iddiaların doğruluğunu araştırmaya devam ediyor.

SİLAH VE BOŞ KOVANLAR İNCELEMEYE GÖNDERİLDİ

Elde edilen bilgilere göre olay sonrasında cinayetlerin işlendiği evde yapılan aramada iki adet boş kovan bulundu. Ayrıca olayda kullanılan silaha da el konularak balistik incelenmesinin yapılabilmesi için ilgili birime gönderildi.

Olayla alakalı soruşturma devam ediyor.

isbilgisi.com