Türkiye'de kadın cinayetleri her gün aralıksız bir şekilde işlenmeye ve erkek şiddeti ile kadınlar can vermeye devam ediyorlar. Konya'da bugün öğleden sonra meydana gelen olayda 2 kadın daha bir erkeğin kurbanı oldu.

AYRILDIĞI NİŞANLISINI VE ANNESİNİ ÖLDÜRDÜ!

Bir süre önce nişanlıyken ayrılan Ömer İ. İle Büşra Gizem Güzelsoy arasındaki ilişki korkunç bir cinayete yol açtı. Ömer İ.'den ayrılan Büşra Gizem Güzelsoy evinin önüne annesi Gülya Barutçu ile geldiler. Bu sırada onları beklemekte olan Ömer İ. Otomobilin içerisinde iki kadına tabancasıyla ateş açtı.

Ömer İ.'nin kurşunlarının hedefi olan Büşra Gizem Güzelsoy ve Gülya Barutçu başlarından vuruldular. Anne ve kız olay yerinde hemen hayatlarını kaybettiler. Çevredekiler yardıma koşamadan birbirlerine sarılı halde öldürülen anne kızın cansız bedenleri bir süre sokak ortasında kaldı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Büşra Gizem Güzelsoy'un ve Gülya Barutçu'nun cansız bedenlerini morga kaldırdılar.

POLİS EKİPLERİ ZANLININ PEŞİNE DÜŞTÜ

Silahlı saldırı ile iki kadını öldüren Ömer İ., otomobiliyle birlikte hemen olay yarinden kaçtı. Polis ekipleri ise iki kişiyi sokak ortasında öldüren cinayet zanlısını yakalamak için çalışma başlattılar. Zanlının mobese kameraları ile takip altına alındığı bildirildi.

ÖLDÜRÜLMEDEN İKİ SAAT ÖNCE ŞİKAYETÇİ OLMUŞLAR!

Öte yandan Ömer İ.'nin tehditleri sonucunda Büşra Gizem Güzelsoy ile Gülya Barutçu'nun öldürülmeden 2 saat önce polise giderek şikayetçi oldukları ve koruma kararı aldırmak için başvuruda bulundukları bildirildi.

isbilgisi.com