Konya'da İğrenç Olay! Genç Kızı Otomobilden İndirip Öldüresiye Dövüp Tecavüz Ettiler!

Konya'da iğrenç bir olay meydana geldi. B.Y. isimli genç kız bir otomobilde arkdaşı ile oturduğu sırada yanlarına gelen iki tarafından önce araçtan indirilip dövüldü ardından ise tecavüz edildi. Bununla da kalmayan saldırganlar genç kızın müstehcen fotoğraflarını çekerek 10.000 TL para isteyip şantaj yaptılar.

GÜNDEM 12.11.2020 - 19:47 12.11.2020 - 19:47

Günün en iğrenç haberi Konya'dan geldi. Karatay ilçesi Yusuf Mescit Mahallesi'nin kırsal alanında B.Y. isimli genç kız otomobil içerisinde bir arkadaşı ile otururken yanlarında bulunan araçtan inen M.Y. ile C.Y. tarafından zorla otomobilden indirildi. Ellerinde sopa ve tüfek bulunan saldırganlar Genç kızı tamamen soyup öldüresiye dövdüler. Dövme olayının ardından saldırganların her ikisi de genç kıza tecavüz ettiler.

TECAVÜZ EDİP 10.000 TL İSTEDİLER!

Genç kıza tecavüz etmekle kalmayan saldırganlar çektikleri müstehcen fotoğraflarla şantaj yapıp 10.000 TL para istediler. Olay yerinden ayrılan saldırganlar telefonla B.Y.'yi taciz ederek 10.000 TL istemeye devam ettiler.

EMNİYETTE TECAVÜZÜ KABUL ETMEDİLER!

B.Y: yaşadığı olay ve şantajın da devam etmesi nedeniyle polise giderek şikayetçi oldu. Mağdur genç kızın şikayeti üzerine şüpheliler gözaltına alındılar. Emniyetteki verdikleri ifadede B.Y.'yi ve arkadaşını hırsız sandıkları için dövdüklerini ama tecavüz olayının gerçekleşmediğini söylediler.

Şüpheliler adliyeye sevk edildiler. Ardından ise çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@