Ana Sayfa GÜNDEM Kongre Sonrası Fikret Orman Açıklayacak

Kongre Sonrası Fikret Orman Açıklayacak

Orman yeni teknik direktörü kongre sonrası açıklayacak.

5
0
Paylaş

Beşiktaş’ta gündem uzun süredir Şenol Güneş’in yerine gelecek sezonunda kimin teknik direktörü olarak görev yapacağıydı. Fikret Orman’ın yaptığı açıklamada yeni teknik direktörü kongreden sonra açıklayacağız açıklamasının ardından yeni gelişmeler yaşanıyor.

Oldukça uygun fiyatlı bir şekilde teknik direktörle anlaşmayı başaran Fikret Orman kongre öncesinde yeni teknik direktörünü belirledi. Fikret Orman olası bir kongre zaferinin ardından yeni teknik direktörü açıklayacak. Şenol Güneş’in Milli takımla anlaşmasının ardından siyah-beyazlı ekipte teknik direktörü kim olacak uzun süredir gündeme gelen bir konu olmuştur. Fikret Orman yeni teknik direktörü için öncelikle Lucescu ardından guti seçeneklerini değerlendirse de yeni teknik direktörünü belirledi.

Fikret Orman kongre de zafer yaşarsa Beşiktaş’ın hocasını da kongre sonrasında hemen açıklayacağını duyurdu. Önümüzdeki sezondan maliyetleri yüksek olan oyuncularla yolları ayırmayı düşüren Beşiktaş bütçe kısıtlamasına gidecek ve gençlere yönelecek.

Yeni teknik direktör ile bunu konuştuğu tahmin edilen Fikret Orman’ın da önümüzdeki sezon mütevazi bir kadro ile yola devam etmek istediği düşünülüyor. Elde edilen bilgilere göre Fikret olmanın anlaştığı teknik direktör mircea Lucescu oldu. Roman basınında çıkan haberlere göre iki tarafta karşılıklı anlaşma sağladı ve el sıkıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here