Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 64 Temizlik Personelini İşe Alacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile yayınlanan ilanla Kocaeli Büyükşehir Belediyesi şirketi Belde Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sosyal Hizmetler Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Pazarlama ve Ticaret AŞ bünyesinde istihdam edilmek üzere 64 temizlik işçisi işe alınacak. Kurum dışı kamu işçi alımı şeklinde yapılacak olan işçi alımları için başvuru şartları nelerdir?

İŞ İLANLARI 29.05.2020 - 23:50 29.05.2020 - 23:50

Türkiye'de işsiz vatandaşlar hayatın normalleşmeye başlaması ile daha yoğun bir şekilde iş arayışlarına başladılar. Vatandşların imdadına ise Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile yayınlanan ilanlar yetişti.

İŞKUR işverenlerle işsiz vatandaşları bir araya getirerek istihdama büyük bir katkı sağlıyor. Son dönemlerde kamu ilanları daha çok rağbet görmeye başladı. Özel sektörde yaşanan güvensizlik nedeniyle vatandaşlar kamu işlerine daha çok ilgi gösteriyorlar.

Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı ilanları başlığında son yayınlanan ilanlardan birisi de Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin kuruluşlarından olan Belde Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sosyal Hizmetler Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Pazarlama ve Ticaret AŞ tarafından verilen iş ilanı oldu. Buna göre Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne ait şirkette istihdam edilmek üzere 64 temizlik işçisinin işe alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

-Emekli olmamak

-Çalışmaya engel rahatsızlığı bulunmamak

-18 yaşından gün almış olmak

-Devlete karşı suç işlememiş olmak

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvurular 1 Haziran 2020 tarihinde mesai bitiminde sona erecek. Yol süpürme personeli olarak alınacak olan temizlik işçilerinin 10 tanesi kadın 54 tanesi erkek olacak. Yalnızca ik@beldeas.com adresine gönderilecek mailler ile yapılacak başvurular kabul edilecek. Başvurular değerlendirildikten sonra uygun bulunan adaylar mülakata çağırılacaklar.

isbilgisi.com