Son günlerde kendisinden en çok söz ettiren isimlerden birisi olan Coşkun Sabah yine gündemin ilk sırasında kendisini buldu. Posta Gazetesi'ne açıklama yapan Coşkun Sabah kızının bikinili fotoğraflarına bakılmasına müsaade etmeyeceğini söylerken İzmirlileri rencide edecek ifadeler kullanması tartışma çıkardı.

SOSYAL MEDYADA BENİ LİNÇ EDİYORLAR

Geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar ile yıllar önce yaşadığı aşk ve o aşkın ayrılığı ile gündeme gelen Coşkun Sabah, “Konunun benimle alakası yok. Ben Uçankuş TV'de bir programa katıldım. Müzikten konuşuyorduk ve bir anda “Hülya Avşar Coşkun Sabah'ı aldattı” yazan bir gazete küpürü çıktı karşımıza. Tamam Hülya Avşar beni o dönem Tanju Çolak ile aldattı. Allah'ın bildiğini kuldan neden saklayayım. Ancak bunu gündeme getiren ben değilim. Sonra sosyal medyada beni linç ediyorlar.” dedi.

KIZIMIN BİKİNİLİ FOTOĞRAFLARININ ELDEN ELE DOLAŞMASI HOŞ BİR ŞEY Mİ?

Kızının sosyal medya fotoğrafları ile alakalı da konuşan Coşkun Sabah, “Kızımla bir ay küs kaldık ama olayın öncesi var. Benim kızım da babası gibi safın önde gideni.Gitmiş koymuş Instagram hesabına bikinili fotoğraflarını. Haber siteleri de almış boy boy fotoğrafları yayınlamışlar. Kızımın bikinili fotoğrafları elden ele dolaşıyor. Bu hoş bir şey mi?” ifadelerini sürdürdü.

BEN DİYARBAKIRLIYIM İZMİRLİ DEĞİL!

Açıklamalarına devam eden Coşkun Sabah, “Türkiye nüfusunun yüzd ekaçı türbanlı bundan haberiniz var mı? Kimse kimseyi yargılamamalı. Benim geleneklerim, göreneklerim var. Ben Diyarbakırlıyım. Tamam batılılara saygı duyuyorum kimseyi eleştirmiyorum. Ancak İzmirli, Aydınlı, Manisalı bir baba bundan rahatsız olmayabilir hatta destek de verebilir. Yalnız bir Urfalı, bir Diyarbakırlı, bir Antepli bunu kabul edebilir mi? İnsanlar örfleriyle, adetleriyle yaşar. Bize ters bu durum.” şeklinde konuştu.

SAPIKLAR KIZIMIN FOTOĞRAFINA NEDEN BAKSIN!

Sosyal medyanın sapıklardan geçilmediğini söyleyen Coşkun Sabah, “Bugün sosyal medyaya bakıyorsunuz sapıklar sarmış ortalığı. Her türlü pislik bu ortamlarda oluyor. Bu sapıklar benim kızımın fotoğraflarına neden baksınlar. Tamam plajda bunu herkes giriyor. O ortam o şekilde gerektiriyor. Plajda bikini giydin diye kimse dönüp bakmaz ama internet sapıkları öyle mi?” dedi.

isbilgisi.com