Kızılay memur personel alımı yapacak. Az Önce yayımlanmış olan duyuruya göre Kızılay bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Memur personel alımı yapacak. Uzman statüsünde Memur Personel alımı için yayımlanan ilan için adaylardan herhangi bir KPSS Şartı aranmayacak. Bu kapsamda, Lisans mezunu alım için adaylardan aranan Şartları ve ilan detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

İŞKUR Mart ayı dev personel alım ilanını yayımladı! 96 bin 860 personel alınacak! İŞKUR Mart ayı dev personel alım ilanını yayımladı! 96 bin 860 personel alınacak!

İki Şehir Kontenjan Bilgisi Nedir?

Kızılay Ankara ve Gaziantep  birimlerinde görevlendirilmek üzere Göç Programları Geliştirme ve Koordinasyon Müdürlüğünde görev yapacak 'Uzman' alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

*Lisans mezunu,
*Proje yönetimi, raporlama, politika analizi, politika/strateji geliştirme konularından en az birinde deneyim sahibi yada göç alanında veya ilgili alanlarda yüksek lisans derecesine sahip,
*İyi düzeyde (okuma, yazma ve konuşma) İngilizce ve/veya tercihen Arapça, Farsça veya Fransızca dillerinden birini bilen,
*İyi düzeyde MS Office programlarını kullanabilen,
*İş birlikleri geliştirme konusunda tecrübe sahibi,
*Çok kültürlü çalışma ortamlarında çalışma yürütebilen ve güçlü iletişim becerilerine sahip,
*Veri analizi, yorumlama, değerlendirme ve raporlaştırma konularında bilgili,
*Organizasyon, koordinasyon ve temsil etme yetkinlikleri güçlü,
*Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli (erkek adaylar için),
*Seyahat engeli bulunmayan,
*Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen.

Başvurular ne Zaman Yapılacak?

Kızılay Memur Personel alımı için yayımlanan ilana göre başvurular sadece Kızılay Resmi İnternet adresi üzerinden Online olarak gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda En geç 15 Eylül 2023 tarihine kadar alıncak başvurular geçerli sayılacaktır.

İLANIN DETAYLARI: https://basvuru.kizilaykariyer.com/asdrcuwmppgkwtvylmxb4rg4ba.job