Ekonomi piyasalarında gözlenen yukarı yönlü hareketlere yeni dönemde farklı faktörlerin de eşlik ediyor olması, hali hazırda zamlı fiyatlardan satışa sunulan hizmetlerin ve diğer hizmet ürünlerinin daha da fahiş rakamlardan satışa sunulmalarına sebep oldu. Tüketicilerin en temel ihtiyaçlarını karşılamaları noktasında dahi büyük bir engel teşkil etmeye başlayan bu durum, öğrencilerin ve bilgilenmek adına kitap okumaktan vazgeçmeyen diğer tüketicilerin de bütçelerinin sarsılmasına yol açtı.

Sene başından bu yana pek çok farklı sebepten ötürü arka arkaya zamlar alan kitap ürünleri, yeni eğitim- öğretim yılı başlamış olan öğrencilerin ve kitap tutkunu olan diğer tüketicilerin resmen boyunlarını büktü. Uygun fiyatlar karşılığında kitap satın alabilmenin yollarını arayan tüketicilerin yardımlarına ise Yapı Kredi Bankası yetişti. Ünlü bir mağaza ile anlaştığını ifade eden Yapı Kredi Bankası, anlaşma kapsamında geliştirilmiş olan yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı. 

YAPI KREDİ BANKASI’NDAN D&R KAMPANYASI!

kitap-alacaklara-ozel-firsat-hesaplara-aninda-40-tl-destek-yatacak (2)

Zorlu ekonomik şartlar karşısında dara düşen tüketiciler için sene başından bu yana pek çok farklı kategori altında birbirinden avantajlı kampanyalar geliştiren Yapı Kredi Bankası, ekim ayının sonuna kadar geçerliliği bulunan yeni bir kampanya daha düzenlediğini duyurdu. Kampanya kapsamında D&R mağazası ile anlaştığını ifade eden banka, ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak! Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak!

D&R ile yapmış olduğu anlaşma kapsamında mevcut müşterileri için yeni bir kampanya geliştirmiş olduğunu duyuran Yapı Kredi Bankası, 31 Ekim tarihine kadar ilgili mağazalardan yapılacak olan 200 TL ve üzeri tutarları harcamalara, 40 TL tutarında D&R puan hediyesi verileceğini bildirdi.  

YAPI KREDİ BANKASI D&R KAMPANYASININ AYRINTILARI

Yapı Kredi Bankası’nın D&R mağazalarında geçerli olan yeni kampanyası, kişiye tanımlıdır. Bu kapsamda bir müşteri birden fazla karta sahip olsa dahi kampanyadan en fazla 40 TL tutarında para hediyesi kazanabilir. Kampanyaya hem peşin hem de taksitli ödemeler dahildir. 

Yapı Kredi Bankası’nın yeni kampanyasından yararlanmak isteyen mevcut müşterilerin, harcama öncesinde kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir. Kampanya katılımı ise bankanın mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilmektedir.