Geçtiğimiz senenin son ayında rekor seviyeler ile kayda geçen döviz kurları ile altın fiyatları, yeni dönemde hizmete sunulan başlıkların büyük bir bölümüne yüksek oranlı zamların yansımasına sebep oldu. Söz konusu zamlardan etkilenen sektörlerden birisi ise milyonlarca vatandaşa hizmet sunan akaryakıt sektörü oldu. Yeni dönemin ilk akaryakıt zammı, ocak ayının başında vatandaşlara duyuruldu. 

2021 yılının son çeyreğinde yaşanan olumsuz ekonomik gelişmelerden ötürü bütçeleri sarsılan vatandaşlar, ocak ayına girilmesi ile birlikte peş peşe açıklanan yeni zamlar karşısında adeta hayal kırıklığı yaşadı. Mevcut zamlar ile mücadele etmeye çalışırlarken bir de akaryakıt zamları ile yüzleşen tüketiciler, şubat ayının sonunda resmen başlamış olan Rusya- Ukrayna savaşı işe birlikte tarihi seviyelere ulaşan akaryakıt fiyatlarına karşı bir süreliğine araçlarını park etmek ve toplu taşıma araçlarına yönelmek durumunda kaldı.

Son dönemlerde tekrar zamlar ile duyurulan ve giderek artan enflasyon karşısında bütçeleri sıfırlanma noktasına gelen araç sahibi tüketicileri oldukça endişelendiren akaryakıt fiyatlarına, Yapı Kredi Bankası’ndan yeni bir kampanya ile cevap geldi. Banka, yalnızca mevcut müşterilerini kapsayan ve dün itibari ile başvurulara açılmış olan yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

YAPI KREDİ BANKASI AKARYAKIT KAMPANYASI 2022

kasim-ayi-gelmeden-indirimi-geldi-50-tllik-akaryakitiniz-yapi-kredi-bankasindan (2)

Sektörün en gelişmiş isimlerinden birisi olan Yapı Kredi Bankası, giderek artan akaryakıt fiyatlarına karşı mevcut müşterilerinin yanlarında yer aldı. 25 Ekim- 6 Kasım tarihleri arasında geçerliliği bulunan yeni akaryakıt kampanyasının ayrıntıları paylaşıldı.

Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak! Hane başına 15.000 TL ödeme yapılacak!

Yapı Kredi Bankası tarafından duyurulmuş olan yeni akaryakıt kampanyası haberine göre 6 Kasım tarihine kadar yapılan ilk 500 TL ve üzeri harcamadan sonraki her 500 TL ve üzeri tutarları harcamaya 25 TL, toplamda 50 TL tutarında Worldpuan hediyesinin verileceği bildirildi. 

YAPI KREDİ BANKASI AKARYAKIT KAMPANYASI BAŞVURUSU 

Yapı Kredi Bankası’nın akaryakıt kampanyasına bankanın mobil uygulaması ve SMS kanalı üzerinden başvuru yapılabilmektedir. SMS katılımı için ARAC yazıp 4454’e göndermek yeterlidir.