Ana Sayfa SPOR Karius Şenol Güneş’e Kırgın

Karius Şenol Güneş’e Kırgın

Loris Karius maç sonunda kendisi hakkında basına konuşan hocasını eleştirdi.

6
0
Paylaş

Loris Karius Beşiktaş’ın Göztepe maçı sonrası teknik direktörü Şenol Güneş’e tepki gösterdi. Beşiktaş’ın kalecisi Şenol hocanın basına kendisi hakkında röportaj verdiğini söyledi ve önce maç hakkında daha sonrasında da teknik direktörünün basına verdiği demeç hakkında konuştu.

1-0 lık Göztepe galibiyetinden sonra kazanmak her zaman iyidir bir kaleci için gol yemeden kazanmak çok daha önemlidir. İlk yarıda iyi değildik. Ancak ikinci yarıda kazanmayı başardık. Alman kaleci Şenol Güneş’in basına yaptığı değerlendirmelere de değindi Atiker Konyaspor maçının ardından taraftarlardan büyük tepki çeken Loris Karius hakkında Şenol Güneş de açıklamalarda bulundu. Loris Karius takıma alışamadı ve takıma adapte olamadı. Tolga Zengin olsa onu oynatırım sözleri sonrasında Alman kaleci açıklamalar yaptı.

“Ne olursa olsun maça çıkmak zorundayım. İnsanların neler söylediği fikrimi değiştiremez. Geçen hafta benim adıma çok da iyi değildi. Hoca’nın sözleri medyada yer aldı hocanın medyadan önce benimle konuşması daha doğru olurdu bu durum beni rahatsız etti ve benim yapmam gereken tek şey çalışmak.”

“Şenol Güneş ise yapmış olduğu açıklamanın arkasında duruyor moral olarak çökmüş ve kötü durumda olan bir kalecinin sahada durmasının yanlış olduğunu söyleyen Şenol Güneş bazen dışarıda kalmak gerekir tolga olsaydı onu oynatabileceğimi söyledim. Saygısızlık ya da olumsuz bir düşünce olarak bunu söylemek istemedim ayrıca seyircinin olumsuz tezahüratlarının da son derece yanlış olduğunu belirttim.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here