Sene başından bu yana çiftçileri ve diğer üreticileri desteklemek adına birçok farklı projeye ve çalışmaya imza atan Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, Twitter hesabı üzerinden yeni bir paylaşım yayınladı. Söz konusu paylaşım ile bu kez devlet bünyesinde istihdam edilmenin hayalini kuran adaylara seslenen Bakan Kirişçi, kurum bünyesine yeni personellerin dahil edileceğini müjdeledi. 

Aktif olarak kullandığı ve vatandaşları bakanlık projelerine ilişkin bilgilendirmek amacı ile paylaşımlar yaptığı resmi Twitter hesabı üzerinden yeni bir paylaşım yapan Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, 2022 yılı içerisinde devlet bünyesinde istihdam edilme fırsatını yakalayamayan adaylara umut oldu. Senenin bitimine 15 gün kala açıklama yapan Bakan Kirişçi, 2022 yılının sonuna kadar kurum bünyesine yeni personellerin dahil edileceğini bildirdi. Bakan Kirişçi, alım sürecine ilişkin detayları paylaştı. 

TARIM VE ORMAN BAKANINDAN İSTİHDAM MÜJDESİ!

kamuda-istihdam-edilmek-isteyenler-dikkat-bakan-kirisci-duyurdu-15-gun-icinde-bin-200-kisi-ali

THY'den 1000 depremzede için iş imkanı! 10 ilde işçi ve kabin memuru alımları yapılacak! THY'den 1000 depremzede için iş imkanı! 10 ilde işçi ve kabin memuru alımları yapılacak!

Göreve geldiği günden bu yana birçok farklı platformda önemli çalışmalara imza atan Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu bir açıklamada şubat ayında verilmesi gereken gübre ve mazot desteklerinin, zorlu ekonomik şartlar sebebi ile öne çekildiğini ve hesaplara aktarılmaya başladığını müjdelemişti. On binlerce üreticinin yüzünü güldüren bu açıklamadan sonra Bakan Kirişçi’den yeni bir açıklama daha geldi. 

Resmi Twitter hesabı üzerinden yeni bir paylaşım yayınlayan Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, 2022 yılı bitmeden taşra teşkilatlarına yeni personelin dahil edileceğini müjdeledi. Bakan Kirişçi, şu ifadeleri kullandı: “Bakanlığımızın taşra teşkilatı birimlerinde görev yapmak üzere 2022 yılı içerisinde çeşitli branşlarda bin 2022 sözleşmeli personel alımı gerçekleştireceğiz.”

2023 YILINA İLİŞKİN İSTİHDAM MÜJDESİ!

Paylaşımının devamında 2023 yılında da personel alımlarının devam edeceğine işaret eden Bakan Kirişçi, şu ifadeleri kullandı: “İnsan kaynağımızı 2023 yılında da güçlendirmeye devam edeceğiz.”