Kamu Bankaları Birleşti! Acil Nakit İhtiyacı Olan Vatandaşa Anında 3000 Lira Nakit Verilecek...

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve PTT güçlerini birleşti. Bu süreçte acil nakit ihtiyacı olan vatandaşa sorgusuz sualsiz anında 3000 lira verilecek.

KREDİ 14.08.2021 - 12:40 14.08.2021 - 12:40

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve PTT arasında yapılan görüşmeler sonuç verdi. Bu süreçte nakit ihtiyacı olan ve küçük ihtiyaçları için kullanmak isteyen vatandaşlar için anında şart aranmadan 3000 lira verileceği öğrenildi. Bankaların güçlerini birleştirmelerinin ardından düşük faizli olarak tüm ihtiyaçlara yanıt verilecek.

4 kamu bankasının birleşerek en düşük faiz oranını belirlemiş oldukları kredi kampanyası ile birlikte vatandaşların da başvuru yaparken banka kredi şartlarına doğru şekilde uyum sağlamaları gerekiyor. Bu süreçte banka çalışma politikalarına uyum sağlamayan vatandaşların başvurularının olumsuz değerlendirileceği belirtildi.

KAMU BANKALARINDAN İHTİYACA GÖRE ANINDA 3000 LİRA ÖDEME!

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve PTT arasında imzalanan yeni anlaşma sonrasında acil olarak ortaya çıkan küçük sayılabilecek ihtiyaçlar için 3000 lira ödeme yapılacak. Kredi başvurusu için bankalardan birinin müşterisi olmanız halinde şubelere gitmenize gerek yok. Online bankacılık işlemleri üzerinden anında kredi başvuru yapabilirsiniz. Ardından banka tarafından bir hesap limiti oluşturulmaktadır. Bu limiti kullanmak istediğiniz zaman banka kartınız ile ATM’ler üzerinden çekebilirsiniz.

ANINDA 3000 LİRA KREDİ BAŞVURUSU DETAYLARI!

2-14

Bankalar üzerinden 3000 lira kredi başvurusu yapmak istediğiniz takdirde yorulmadan, oturduğunuz yerden sürece dahil olmak isterseniz internet bankacılığı yöntemi en kolay yöntem olarak belirlenebilir.

3000 lira kredi limitinin kullanılmasının ardından ödemeler 36 ay vadeli olarak yapılmaktadır. Pandemi nedeniyle sunulan bir diğer fırsat ise 3 ay ödeme erteleme olarak belirlendi. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank bu süreçte kredi anlaşmasına hemen onay verirken, PTT ise bir süre önce kredi sürecini yönetmek adına Aktif Bank ile yeni bir anlaşmaya imza attı. Böylece PTT şubelerinden başvuru yapılabilir. Düşük faizli anında 3000 lira kredi başvurusu detayları kamu bankalarının resmi internet sayfalarında da yayınlandı.