İş alanlarını değiştirmek isteyen ya da sıfırdan bir kariyer planlamak isteyen milyonlarca vatandaş, her sene olduğu gibi bu sene de kurumlardan gelen personel alımı ilanlarını yakından takip etmeye başladı. Sene içerisinde de bazı kurumlardan personel alımı ilanları gelirken son günlerde personel alımı ilanlarının arka arkaya yayınlamaya başladıkları görüldü. Hem kamu kurumlarından hem de özel sektörden gelen ilanları, ilgili kurumlarda istihdam edilmenin yollarını arayan adaylar tarafından göz hapsine alındı. 

Sene sonuna doğru yaklaşılırken eksik kadro tespiti amacı ile çalışmalarını hızlandıran ve yeni döneme tam kadro ile başlama gayesinde olan kurumlar, tek tek personel alımı ilanlarını yayınlamaya başladı. Bu kapsamda yayınlanan son ilan Kadir Has Üniversitesi tarafından duyuruldu. 2023 yılına dair eksik kadro tespiti yapan özel üniversite, alım yapılacak olan bölümü ve başvuru sürecine ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ALIMI İLANI!

kadri-has-universitesi-ogretim-gorevlisi-alimi-ilanini-yayinladi-son-basvuru-tarihi-7-aralik-o (2)

THY'den 1000 depremzede için iş imkanı! 10 ilde işçi ve kabin memuru alımları yapılacak! THY'den 1000 depremzede için iş imkanı! 10 ilde işçi ve kabin memuru alımları yapılacak!

1997 yılından kurulan ve o günden bu yana eğitim alanında hizmetlerine devam eden Kadir Has Üniversitesi, yeni döneme dair eksik kadro tespiti yaptığını duyurdu. Bu kapsamda kadrosuna 1 yeni öğretim görevlisinin dahil edileceğini belirten vakıf üniversitesi, alımın yapılacak olduğu bölüme ilişkin şu özellikleri sıraladı:

  • Hukuk Fakültesi- İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku Anabilim Dalı- Dr. Öğretim Üyesi: 1 kişi

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ALIMI İLANI BAŞVURU DETAYLARI

Aday başvurularını resmi internet sitesi üzerinden kabul edeceğini belirten Kadri Has Üniversitesi, son başvuru tarihinin 7 Aralık olduğunu ifade etti. Başvuru esnasında sisteme yüklenmesi gereken evraklar ise şu şekilde sıralandı:

  • YÖK formatlı özgeçmiş
  • Lisans, yüksek lisans ve doktora diplomaları ve belgeler (yabancılar için denklik belgesi)
  • Bilimsel çalışmaları içeren dosya
  • Yabancı dil puanını gösteren belge
  • Erkek adaylar için askerlik durumunu gösteren belge
  • Kimlik