FOX TV Ana Haber Bülteni sunuculuğu görevini Fatih Portakal'dan devralıp devam ettiren Selçuk Tepeli, kadın cinayetleriyle dolu gündem sonrasında çileden çıktı. Siyaset kurumunu eleştiren Selçuk Tepeli neden bir yasal düzenleme yapılmadığını da sorarak farkındalık yaratmaya çalıştı.

KADIN CİNAYETLERİ ÜNLÜ SUNUCUYU ÇİLEDEN ÇIKARDI!

Türkiye'de son günlerde vahşice katledilen kadın cinayetlerini gündeme taşıyan Selçuk Tepeli, “Siyasette şu anda kadına yönelik hem fiziki hem de psikolojik şiddeti gündeminin birinci maddesi haline getiren bir siyasi parti var mı? Ben bunu göremiyorum. Maalesef siyasi partiler bu konuda adım atmıyorlar.” dedi.

SİYASİ PARTİLERİN TAMAMINA "SİZ GERİ ZEKALI MISINIZ" DEDİ!

Konuşmasını sürdüren Selçuk Tepeli, “Sayın Cumhurbaşkanı bir yerde bir söz kullanmıştı. Ondan referans alarak bende söylemek istiyorum. O farklı bir konuda bu sözü kullanmıştı. Ya siz geri zekalı mısınız? Bu ülkenin yarısı, seçmenlerin yarısı kadınlardan oluşuyor. Kadınların şiddet görüp katledildiği bir ülkede böyle bir hareket başlatmayı neden hiçbir siyasi parti aklına getirmiyor, düşünmüyor?” ifadelerini kullandı.

Selçuk Tepeli'nin yapmış olduğu bu yorum kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girdi. Kadın cinayetlerine dikkat çeken Selçuk tepeli'ye bu sözleri için destek mesajları yağarken bazı vatandaşlar da bu sözlere katılmadıklarını ifade ettiler.

isbilgisi.com