Ana Sayfa DÜNYA Jeff Bezos’a Göre Suç Suudiler’de

Jeff Bezos’a Göre Suç Suudiler’de

Jeff Bezos çıplak selfie şantajında Suudileri suçladı. Bezos’a göre olayın içerisinde Suudiler var.

6
0
Paylaş

Dünyanın en zengin adamı olan Jeff Bezos Amerika başkanı Donald Trump olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Jeff Bezos’un bugünlerde başı biraz dertte kendisine yönelik çırılçıplak selfie şantajı ile karşı karşıya kaldı.

137 milyar dolar servetiyle dünyanın en zengin adamı olmayı başaran Jeff Bezos e-ticaret şirketi Amazon Washington Post gazetesinin sahibi daha önceleri Jeff Bezos kendisinin çıplak selfie ile tehdit edildiğini ve şantajı uğradığını söylemişti. Bütün dünyada gündeme gelen Jeff Bezos bu konuyla alakalı da Suudileri suçluyor.

Cemal kaşıkçının köşe yazarlığı yaptı ve cinayeti sürekli güncel tutan basını Posta gazetesinin sahibi Suudi Arabistan’ın bu işin içerisinde olduğunu söyledi. Konuyla alakalı Suudi bakan ise kesinlikle bu iddiayı reddetti.

Kısa Süre Önce Eşinden Ayrıldı

CHP toz kısa süre önce 25 yıllık eşinden ayrılmış ve televizyon spikeri sevgilisi Lauren Sanchez (49) ile birlikte yaşamaya başlamıştı. İlişkinin başlarında boşanma nedeni olarak sevgilisi olduğu söylense de Jeff Bezos bu iddiaları yalanlamıştı.

Washington’a kısa süre önce ziyarette bulunan Suudi Arabistan’ın dışişlerinden sorumlu devlet bakanı bu iddialar ile ilgili açıklama yaptı. “bezosun iddialarına yanıt veren Suudi bakan konuyla alakamız yok tüm iddialar gerçek dışıdır şeklinde bir yorum yaptı.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here