Ana Sayfa SPOR Japon Taraftarlardan Galatasaray’a Bilet Talebi

Japon Taraftarlardan Galatasaray’a Bilet Talebi

Japon taraftarlar Nagatomo ve Kagawa’nın karşı karşıya geleceği Galatasaray – Beşiktaş derbisine özel bilet kampanyası yapılmasını istiyor.

9
0
Paylaş

Japon taraftarlar Galatasaray-Beşiktaş maçı için Galatasaray’a oldukça çılgın bir teklif yaptı. Japon Turizm acenteleri Beşiktaş ile oynanacak derbi maçı öncesinde Galatasaray’a başvurarak çok sayıda bilet talebinde bulundu. Japon oyuncular nagatomo ve Kagawa’nın karşılaşacağı Galatasaray-Beşiktaş derbisi için Japon turizm acenteleri çok sayıda bilet talep etti.

Beşiktaş’ın Twitter Facebook Instagram ve YouTube gibi sosyal medya kanallarındaki Japon takipçi sayısı oldukça artış gösterdi. Japonlar nagatomo ve Kagawa’nın karşılaşacağı Galatasaray-Beşiktaş derbisi için çok sayıda bilet talep ediyor.

Japonlar Kampanya İstiyor

Japon acenteler mayısın ilk haftasında Galatasaray’ın sahası Türk Telekom’da oynanacak derbi için Galatasaray ile bağlantıya geçerek Japon turistler için özel bir kampanya düzenlenmesi gerektiğini aktardı. öte yandan Japon televizyonlarında yayıncı kuruluş Digiturk’ten siyah-beyazlıların maç hakkını satın almaya çalışıyor.

Nagatomo: Hiç Şansı Yok

Derbide karşı karşıya gelecek 2 Japon oyuncu nagatomo ve Kagawa derbiyi heyecanla bekliyor.  nagatomo vatandaşı Kagawa’ya mesaj göndererek “derbide hiç şansınız yok.” nagatomo “Seni arkadaşım olarak çok seviyorum ama bize karşı sahamızda hiç şansınız yok.” mesajını gönderdi. Kagawa ise Beşiktaş kariyerine tam anlamıyla harika başlamıştı oyuna girdikten 3 dakika sonra 2 gol atan Kagawa siyah beyazlı taraftarların gönlünü kazanmayı başarmıştı.

Derbide herhangi bir kampanya olmasa bile çok sayıda Japon taraftarın olması bekleniyor. Ancak büyük ihtimal ile Japon taraftarlara özel olarak bir bilet kampanyası olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here