Ana Sayfa GÜNDEM İzmir’de 1 İşçi İntihar Etti

İzmir’de 1 İşçi İntihar Etti

İzmir’de bir işçi çalıştığı inşaatın boşluğuna kendisini asarak intihar etti.

22
0
Paylaş

İzmir’de bir işçi çalıştığı inşaatta intihar ederek hayatına son verdi. Olay İzmir’in Tire ilçesinde gerçekleşti. Oktay D. çalıştığı inşaatta kendisini iple havalandırma boşluğuna asarak yaşamına son verdi.

Evli ve iki çocuk babası olduğu öğrenilen Oktay D. cuma günü saat 15 sularında mesai arkadaşları tarafından çalıştığı inşaatın havalandırma boşluğunda bulunduğu öğrenildi. Bulunduğunda hayatını çoktan kaybetmiş olan Oktay D. (24)’nin cansız bedeni morga kaldırıldı.

İ arkadaşları Oktay D. Asılı olduğu yerden indirirken durumu hemen 112 Acil servise ve polise bildirdi. İnşaata gelen sağlık ekipleri genç işçinin hayatını kaybettiğini belirledi. İntihar ettiği tespit edilen Oktay D. (24)’nin neden böyle bir olaya kalkıştı ise bilinmiyor. Cansız beden Savcı polis tarafından incelendi daha sonrasında işçinin cansız bedeni İzmir adli tıp morguna kaldırıldı. Burada yapılacak işlemlerin ve otopsinin ardından cenazesi ailesine teslim edilecek.

Oktay D. (24)’nin neden hayatına son verdiği ise bilinmiyor. Polise açıklama yapan iş arkadaşları ise herhangi bir olağandışı olay fark etmediklerini bu olay ile karşılaştıktan sonra sonları şaşırdıklarını söyledi.

Cansız bedeni arkadaşları havalandırma boşluğuna bulmuş ve ardından Polise haber vermişti. Oktay D. (24)’nin bedenin adli tıp Kurumu’na kaldırıldı burada yapılacak incelemelerin ardından cenazesi ailesine teslim edilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here