Ana Sayfa GÜNDEM İzmir Bornova’da Haraç Cinayeti

İzmir Bornova’da Haraç Cinayeti

Bornova da haraç cinayeti kahve sahibini öldürdü.

22
0
Paylaş

İzmir Bornova ilçesinde kahvehane işleten şahıs haraç için geldiği iddia edilen İbrahim Gönül isimli vatandaşı vurarak öldürdü. Kahvehane işleten dursun K haraç için geldiği öne sürülen şahsı vurarak öldürdü. Olay saat Dün 16.30 sularında meydana geldi.

Altındağ semtindeki bir sokakta yaşanan feci olayda olay yerine giren İbrahim Gönül ile henüz belirlenemeyen bir nedenle başlayan tartışma kavgaya dönüştü ve tabancasını ateşleyen kahve sahibi İbrahim gönül’ü yaraladı. Başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanarak hastaneye kaldırılan İbrahim Gönül kurtarılamadı.

Olay yerinden kaçıp mezarlığa saklanan şüpheli de polis ekiplerinin çalışması ile birlikte yakalandı. Gözaltına alınarak polise verdiği ifadede İbrahim Gönül’ün kendisinden haraç istediğini bu sebepten dolayı kavga ettiklerini söyledi.

Kahve önünde tabancasını ateşleyen Dursun K. İbrahim gönüllü yaraladı. Yaralanma ile birlikte yere yığılan İbrahim Gönül olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalenin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne kaldırıldı. Gönül tedaviye rağmen hayatını kaybetti.

Polis olayla alakalı soruşturma başlattı yapılacak soruşturmanın ardından cinayetin nasıl işlendiği ve iki şahsın arasındaki neden olan husumet belli olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here