Ana Sayfa GÜNDEM İyi Parti’nin Adayı Oyuncu Emre Kınay Oldu

İyi Parti’nin Adayı Oyuncu Emre Kınay Oldu

Emre Kınay iyi İstanbul Kadıköy Belediye Başkan adayı oldu. Açıklamayı İyi Parti Kurucular Kurulu ve Genel İdare Kurulu üyesi Burak Akburak yaptı.

6
0
Paylaş

Emre Kınay iyi Parti’den belediye başkan adayı oldu. FOX TV’de ekrana gelen Vurgun dizisinde Vedat karakterini canlandıran ünlü oyuncu iyi parti tarafından İstanbul’da belediye başkan adayı gösterildi.

Konuyla alakalı İyi Parti Kurucular Kurulu ve Genel İdare Kurulu üyesi Burak Akburak iyi Parti’nin İstanbul Kadıköy ilçesi için belediye başkan adayının Emre Kınay olduğunu söyledi. Sosyal medya üzerinde yapmış olduğu bir paylaşım da bunu duyuran Burak akburak iyi Parti Kadıköy adayımız Sayın Emre Kınay olmuştur açıklamasında bulundu.

FOX TV’de ekrana gelen ve son derece sevilen Vurgun dizisinde Vedat karakterine can veren Emre Kınay iyi Parti’nin belediye başkanı adayları arasında yer aldı. Ünlü oyuncu iyi Parti’nin İstanbul’un Kadıköy ilçesinde belediye başkan aday olarak gösterildi. Bu duyuru oyuncu tarafından değil iyi Parti Kurucular Kurulu ve Genel İdare Kurulu Üyesi Burak Akburak tarafından yapıldı. İyi Parti Kadıköy adayımız Emre Kınay olmuştur açıklamasında bulundu. Ayrıca Kadıköy hak ettiği hizmeti iyi Parti ile kazanacaktır. Kadıköy’de iyi olsun mu notuyla sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Ünlü oyuncu siyaset hayatına çok hızlı bir giriş yaptı daha önce herhangi bir siyasi parti ile adı anılmayan Emre Kınay bugünden itibaren iyi Parti’nin Kadıköy ilçesi belediye başkan adayı olarak çalışmalarına başlayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here